2410
2553

شماره دکترتو نداری؟

میخوای تلفنی از اورژانس راهنمایی بخوا عزیزم

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نترس استراحت کن اگر زیاد شد حتما برو

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔
2714

من بودم میرفتم یعنی رفتم و نوار از قلب بچه گرفتن و گفتن چیزی نیست 

من دیگه خانم دکتر خانه دار نیستم و شاغل شدم. بهر قیمتی هست دارم کار میکنم. شده تو خونه، ولی من از بیکاری و بچه داری و خونه داری صرف نفرت دارم. من برای کار و تلاش به دنیا اومدم. 

اره برو بیمارستان

الان هم یه نوار بهداشتی بزار،تو خونه راه برو،اگه خیس شد دیگه یعنی زایمانت نزدیکه،و فوراا خودتو به بیمارستان برسون

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت

اصلا استرس نداشته باش . هول نکن . استرس و ترس بدتر گلم 

بشین یه جا نفس عمیق بکش . اگر شماره دکتر رو داری تماس بگیر باهاش . اگر نه بزنگ اورژانس دقیقو کامل راهنمایی میکنه . اگر در منزل تنها نیستی سریع به یکی خبر بده که بیدار باشه پیش که ودت رو نگران نکنی

2706