2733
2734
عنوان

بچه ها کیسه آبم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 50 پست
مال من کیسه آبم پاره شده بود.یهو قلپ قلپ ازم آب می اومد و میریخت زمین .مثل ادرار نبود که اختیارش رو ...

من لحظه ای که رو تخت اتاق عمل خوابیدم کیسه ابم پاره شد🥴

البته دو روز قبلش ترشح داشتم

۹/۹/۹۹من به آرزوم خواهم رسید🥰خدایا شکرت
من چند روز قبل از پارگی کیسه آبم،یه ترشح خیلی غلیظ و ضخیم و خردلی ازم دفع شد و بعدش ترشحم عین آدامس ...

وای دقیقا مث من

نمیخواستم اسم خوردنی بیارم

منم همینجوره،دکتر به من گفت بگیر بکشش تا کنده بشه،من ایقد ترسیده بودم فک کردم بکشم بچه باهاش بیرون میاد😶

گفتم دکتر میترسم،گفت خب پس راه برو تا بیفته،چند قدم راه رفتم افتاد زمین

ماه اخر هم عفونت گرفته بودم یه دوره هم پماد استفاده کردم ولی خوب نشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دقیقا مث من نمیخواستم اسم خوردنی بیارم منم همینجوره،دکتر به من گفت بگیر بکشش تا کنده بشه،من ای ...

ببخشید ولی دکتر نگفت این چیه گفته بکشید تا کنده بشه؟

نگفت عفونت یا چیز دیگه هست؟

خیلی معذرت میخام منم کشیدم ولی یه ذره بلاگ مخاطی دهانه رحم هم باهاش کنده شد.تقریبا 25 روز بعدش کیسه آبم پاره شد.24 هفته زایمان زودرس کردم

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.
وای دقیقا مث من نمیخواستم اسم خوردنی بیارم منم همینجوره،دکتر به من گفت بگیر بکشش تا کنده بشه،من ای ...

پسرم چون خیلی زود به دنیا اومد،چند روز بیشتر نموند و از دنیا رفت

علت پارگی کیسه آبم دقیق نمی دونم.لطفا به من بگو نظر دکترتون در مورد اون ترشح که مثل مال من بوده چی بود؟من بچه ی دیگه ای ندارم ک میخام باردار بشم ولی علت پارگی کیسه آبم نامشخصه و دلم نمیخاد دوباره اون اتفاق برام بیفته

2728
ببخشید ولی دکتر نگفت این چیه گفته بکشید تا کنده بشه؟ نگفت عفونت یا چیز دیگه هست؟ خیلی معذرت میخام ...

اخی عزیز دلم،انشالا به زودی دامنت سبز میشه،ببخش روزهای سختت رو یاداوری کردم

من از هفته۳۵ عفونت گرفتم،درصورتی که خیلی رعایت میکردم،یه پماد بهم داد دکتر هیچ تاثیری نداشت،۳۷ هفته و ۷ روز از خواب بیدارشدم،احساس کردم یه چیزی ازم اویزونه و به کشاله رانم میخوره،دیدمش قلبم ریخت،نه مثل ترسح تخمک گذاری بود نه ترشح خون،دقیقا انگار بند ناف بچه که تازه دنیا اومده و سبز رنگه ازم اویزون بود،زنگ زدم دکترم گفت زایمانت نزدیکه شاید۲ ساعت دیگه شاید ۲ روز دیگه،ولی نوبت سزارینت دو روز دیگه س،اگه درد نداری فقط رو تخت بخواب تا سر موعد سزارینت کنم،منم فقط دراز کشیدم اون دو روز

زنگ زدم ماما هم پرسیدم گفت این ترشحات اطراف دهانه رحمت هست داره دفع میشه و، که نشون دهنده اینه زایمانت نزدیکه.اگه درد نداری فقط دراز بکش رو تخت،که خداروشمر من درد نداشتم اصلااا

اره عفونت هم یکی از دلایلش بود

فقط من شانس اوردم این اتفاقا روزهای اخر افتاد

البته پسر من معجزه خدا بود،بحدی من خونریزی و دفع لخته داشتم دکتر هم میگفت شانسی نداری

پسرم چون خیلی زود به دنیا اومد،چند روز بیشتر نموند و از دنیا رفت علت پارگی کیسه آبم دقیق نمی دونم.ل ...

عزیزم یه اتفاق که قرار نیست دوباره بیفته،انشالا این سری حاملگی خوبه داری،و نی نی رو صحیح و سالم بغل میگیری

اره عفونتی که گرفته بودم یکی از دلایلش بود

برای منم اگه هفته های شما این اتفاق میفتاد بچم نمیموند

ولی  خدا خواست ۲ روز قبل نوبت سزارینم همچین چیزی اتفاق بیفته

من کل حاملگی استراحت مطلق بودم،نزدیکی،پله،کارخونه،بیرون رفتن،وخیلی چیزا تعطیل کردم

امپولهای خارجی و شیاف مرتب میزدم

عزیزم یه اتفاق که قرار نیست دوباره بیفته،انشالا این سری حاملگی خوبه داری،و نی نی رو صحیح و سالم بغل ...

برای من حدود 25 روز بعد از دفع اون ترشح زشت،کیسه آبم پاره شد.خیلی هم سفت بود و به زور هم کنده شد.

برام دعا کنید که دیگه اون اتفاق نیفته

2740
برای من حدود 25 روز بعد از دفع اون ترشح زشت،کیسه آبم پاره شد.خیلی هم سفت بود و به زور هم کنده شد. ب ...

انشالا اینسری بارداری خوبی رو تجربه میکنی عزیزم

خدا خیلی بزرگه،حاجتت رو میده،و طعم شیرین مادر شدن رو تجربه میکنی

برا من ۲ روز بعد از این ترشح،کیسه ابم پاره شده

عزیزم تاپیکتو دیدم خیلییییی خوشحال شدم که به ۳۶ هفته رسوندی😄😄😄چرا ناراحتی دختر دوقلو از ۳۴ هفته دیگه کامل هستش و بایستی هر لحطه انتطار زایمان رو داشته باشی .... لطفا بیا و مارو از حالت باخبر کن. زایمان کردی و در چحالی هستی؟!!!

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
عزیزم تاپیکتو دیدم خیلییییی خوشحال شدم که به ۳۶ هفته رسوندی😄😄😄چرا ناراحتی دختر دوقلو از ۳۴ هفته د ...

سلام شیرزن جون😢😢

خیلی هول کردم..خیلی از خدا ممنونم منو رسونده تا اینجا..ولی واقعا اوضاع نابسامانیه.از یه طرف کرونا اجازه نمیده هر بیمارستانی بریم.از یه طرف پر بودن تخت زایشگاه بیمارستانی که دکترم اونجا قرارداد داره.از یه طرف خود دکترم که میگه چهارشنبه پنجشنبه جمعه نیستم.خب اگه من توی اون سه روز دردم بگیره چیکار کنم😥

حس میکنم همه چی بهم ریختس.نه بیمارستان مناسبی نه دکتر مشخصی.

حالا ساعت پنج شیش میرم پیشش ببینم چی میگه.

الانم استخون ناحیه ممنوعه درد داره.نمیتونم پام رو زیاد تکون بدم

یه وقت میگم خدا کنه بگه همین فردا بیا سزارینت کنم.بچه هام صحیح ووسالم بیان بیرون خیالم راحت بشه

سلام شیرزن جون😢😢 خیلی هول کردم..خیلی از خدا ممنونم منو رسونده تا اینجا..ولی واقعا اوضاع نابسامانی ...

نگران نباش عزیزم خدارو شکر که به این مرحله رسیدی این خودش خیلیه برا زایمان هم تو این اوضاع حتما یه فکر اساسی برا زایمانها دارن با دکترت که ملاقات کردی یه جوری اضرار کن خودتو به سنگینی و درد بزن بگو خیللللیییی سخت پا میشم و میشینم خلاصه تحریکش کن زود زایمانتو بگیره برا دوقلو ۳۷ هفته هم زیاد هستش جاشون تنگه الان انشالله با خبرهای خوش میایی و گلپسرهاتو به سلامتی بغلشون میگیری منتظر زایمانتم به سلامتی😘😘😍😍😍

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
نگران نباش عزیزم خدارو شکر که به این مرحله رسیدی این خودش خیلیه برا زایمان هم تو این اوضاع حتما یه ف ...

سلامت باشی گلم.این دکتره خیلی مطبش بد جاست.پله های تیز داره طبقه اول.ترسیدم برم.شوهرم رفت توضیحاتمو داد.فرستادمون بیمارستان.دکتر این بیمارستان نوار قلب رو چک کرد گفت خوبه.میگه درد زایمان نداری.طبیعیه.احتمال داره ترشحاتتبرای عفونت ادراری باشه.سرم هم دادم.شیافم هم بیشتر کرد.

الان زیر سرمم.جواب آز هم یه ساعت دیگه میاد.

به سلامتی انشالله😍😍😍

سلام شیر زن جون.جوجه هام دنیا اومدن

پنجشنبه نهم مرداد😊

هفت صبح کیسه آبم جررر خورد😨😨😨

بعد رفتیم یه بیمارستان که میدونستیم خلوته.بعد یک ساعت معطلی و درد کشیدنای من.تازه یادشون اومد دستگاه ندارن برای بچه نارس.هر چند من میدونستم بچه هام نیازی به دستگاه ندارن

بعدش رفتیم بیمارستانی که آلوده به مریضای کرونایی بود..خلاصه بعد کلی تحمل و درد کشیدن رفتم اتاق عمل و بچه هاساعت یازده به دنیا اومدن😁😃😍

الان هفت روزشون شده..منم زیاد سرپا نیستم.البته خداروشکر بهترم

الانم خونه مادرشوهرم اینام...

24ساعته مرخص کردن.خداروشکر مشکلی نداشتن

ولی جوجه هام زردی گرفتن.یکیش هشت یکیش دوازده

فردا قراره برن آزمایش بدن.خدا کنه برطرف شده باشه

2706