2733
2739
عنوان

یک جایی خوندم که شمس تبریزی می گفت

185 بازدید | 6 پست

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی‌تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیرورو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد.

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
کاش زندگی من زیر و رو شه دقیقا نیاز به ی تغییر خیلی بزرگ دارم ک همه چیز عوض بشه

ان شاءالله که زندگیتون جوری بشه که تصورشم نمی کردید🌹

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خیلی به موقع اینو دیدم 🥲 اصن دو سه روزه یه چیزایی میبینم که جواب سوالامه..نمی‌دونم اعتماد کنم یا نه 

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚
خیلی به موقع اینو دیدم 🥲 اصن دو سه روزه یه چیزایی میبینم که جواب سوالامه..نمی‌دونم اعتماد کنم یا نه ...

خدا را شکر. بهش اعتماد کنید خدا را میگم