2733
2734
عنوان

تاپیک جامع( تمرین عادات خوب) 🧘‍♀️🎧📚

| مشاهده متن کامل بحث + 11555 بازدید | 902 پست

دوستان شما در روز‌ چقدر وقتتونو پای‌گوشیتون‌هستید؟چقد اعتیاد ب نی نی سایت دارید؟ایا صبح تا بیدار میشید میرید سراغ گوشی؟ ایا شب ها تا اخر شب پای گوشی هستید؟

میخام ببینم کیا مثه من هستن و ایا راهکاری جهت کاهش اعتیاد ب گوشی دارین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐙

هفته سوم‌از تمرین عادات خوب

🐋 🐙کتابخوانی

هردو کتاب رو بخونیم این هفته اگر نتونستید یکی رو انتخاب کنید

کتاب پیشنهادی اول، ادامه خودت باش دختر جلد۳ ، لینک در صفحه اول

کتاب پیشنهادی دوم(قلعه حیوانات)

🐋 🐙رقص(ایرانی و هندی به انتخاب شما)

رقص ایرانی ۳

رقص هندی ۳

🐋 🐙زبان: هر منبعی رو که انتخاب کردین با تقسیم بندی روزانه ،ادامه بدین (،نرم افزار ۴۰۰۰وورد، کتاب گرامر این یوز در صفحه ۱۳ لینک داره)

🐋 🐙 پادکستی که تا ۱۲ گوش دادین بقیش رو ادامه بدین ، اطلاعات مربوط ب پادکست صلح درون صفحه۱

🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐙

🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐳🐠🐙 هفته سوم‌از تمرین عادات خوب 🐋 🐙کتابخوانی هردو کتا ...

سلااااام من از هفت صبح بیدار شدم این تاپیکو زیر و رو کردم  میخوام برسونم خودمووووو🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🐎🐎🐎

لینک رقص ایرانی نصفه کپی شده انگار🤔🤔🤔

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

تولوخدا زومبا با اهنگای لاتین و سالسا و اسپانیولی هم بزارررر😍😍😍

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
تولوخدا زومبا با اهنگای لاتین و سالسا و اسپانیولی هم بزارررر😍😍😍

🐋🍀🐋🍀🐋🍀🐋🍀🐋🍀🐋🍀🐋🍀🐋

بفر مایید اینم زومبا ، ب انتخاب خودتون یکی ازاین رقص ها رو انتخاب کنید ، بچه ها نمیدونم چرا رقص ایرانی باز نمیشه متاسفانه ، اگر تونستید خودتون یه رقص ایرانی اپلود کنید بذارید اینجا هرکی خواست ایرانی تمرین کنه

🐋🍀🐋🍀🐋🍀🐋🍀🐋🍀🐋🍀🐋🍀🐋

2740
سلااااام من از هفت صبح بیدار شدم این تاپیکو زیر و رو کردم  میخوام برسونم خودمووووو🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍ ...

نه لینک کامله ولی نمیدونم چرا ارور میده 

بابا اراده ذوق پایه ... ببینم از @ژیناگلمن      میزنی جلو یانه 😁😬😄

خب خب خب بگم چکارا کردمممم خودت باش دختر ۱ و ۲ و ۳رو خوندم و پادکست رو تا ۷ گوش کردممممم زبانم فول ...

۳جلدورو خوندی؟؟ چ سریع😂😂 

شکست عخشی ....  چقد عخشی بود😂

بابا زبان فول .... من سطحم تقریبا pre interme....

ببین سه جلد مستقل نبوداا اولی ناقص تموم شده بود تو صفحه ۷۰ بعد جلد دوم از ادامه جلد اول شروع شده بود ...

عععع ناقص بوده پس😐 منم گفتم چرا اینجوزیه خاک تو سر اون سایتا .... همون قلعه حیواناتو بخونیم بهتره 

2706