2733
2739
عنوان

تاپیک جامع( تمرین عادات خوب) 🧘‍♀️🎧📚

| مشاهده متن کامل بحث + 11558 بازدید | 902 پست
تو یک دونه ای واسه نمونه ای 👌👌👌👌✌✌✌✌👌 افرین ، بچه ها هم از من هم از مفسر کلاستون یادبگیرین کام ...

خیلی خوبع 

دوسش دارم و باید دقیق همشو ب ترتیب انجام بدم 

ژیـــــنــا🦂                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ عالی 👌 بچه ها یاد بگیرین پستهای قبل رو یه نگاه میندازه 😁😁😁

😂😂ارع باید ببینم چ خبرع

ژیـــــنــا🦂                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731
خب اصلشم همینه وگرنه من اون سوالی ک پرسیدم از شماست دیگه😁

بلع 

وگرنه نمیخونی؟😂

خیر😂

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)
2740

بنده امروز تنبلیو گذاشتم کنار

پادکست گوش دادم

یک فصل و نصفی کتاب خوندم

رقصیدم 

و زبان خوندم

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)
😱 زیاد بیرون نباش

جمعه ها همش همینجورم تا عروسی نکردم فک کنم وضعم همینه😑

من فردا کتاب خودت باش دختر رو تموم‌ خواهم کرد. عجب عالیه ها😍

فردا برنامه جدید میذاری و من خیلی یواشکی از برنامه هفته اول میپرم رو برنامه هفته سوم ک عقب نیفتم😂

کتاب رو تموم کردی؟  بازم عالیه کم کم خودتو عادت بده

نه هنوز تموم نشدهه جلد دومش ولی سعی میکنم زود تمومش کنم

جلد اولش ی روزه تموم کردم😑

😱 زیاد بیرون نباش

عاقاااا منظورت بخاطر کرونا بود؟؟؟؟؟من میرم خونه مادرشوهرم یا نهایتا بریم دونفری با همسرم باغ. جای دیگه نمیریم😢یهویی گفتم نکنه ازون جهت گفتی نرو بیرون

2706