2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه خوابیدی بلند شدی بعدش بر طرف بشه نه نیست. گلو درد موندگار از علائمشه .من ۳ روز گرو درد داشتم بعد ...

منظورتون از ماندگار چند روزه ینی چقد صبر کنم تا مطمئن شم شوهرم تو گلوش احساس خشکی داره ولی شب قبلش زیر باد کولر با باد تند خوابید و خواهرشم سرما خورده که البته میگه اصلن نزدیکش نرفتم

ممکنه ولی احتمال زیاد نه اگه با بیمار کرونایی در تماس بود و علامتات اضافه شد به پزشک مراجعه کن در ...

والا فاصله رو با همه حفظ میکنه و مرتب ضد عفونی میکنه ولی شغلش سوپر ماکت واسه همین نمیدونیم الانم که همش داره مایعات میخوره و اب نمک قرقره میکنه

2742
2740
ولا همش داره قرقره میکنه میخوام بدونم کسی بوده همین یه علامت و داشته باشه و کر ونا اشه؟

کرونا اول رو گلو جمع میشه بعد به ریه میره با اب گرم و نمک قرقره کنی میتونی همون جا جلوشو بگیری اینو بارها دکترها گفتم من جای ایشون باشم از هر ده دقیفه ی بار به مدت دو دقیقه قر قره میکنم

Live for ourselves not for showing that to others
اگه خوابیدی بلند شدی بعدش بر طرف بشه نه نیست. گلو درد موندگار از علائمشه .من ۳ روز گرو درد داشتم بعد ...

بابای من ۸ روزه لرز بدن درد سر درد خیلی کم گلو درد و سرفه داره به نطرت گرفته؟

از همه بیش تر بدن درده تبم بردیم دکتر نداشت ۳۶ بود 

دکتر گفت شاید از سردی زیاده خیلی هندونه و دوغ می خوره نظرت چیه؟

بابای من ۸ روزه لرز بدن درد سر درد خیلی کم گلو درد و سرفه داره به نطرت گرفته؟ از همه بیش تر بدن درد ...

میتونه کرونا باشه.حتما تست بده.

بابای منم دقیقا این جوری میشه

.ممکنه سردی باشه ولی پیگیری کنید حتما

منظورتون از ماندگار چند روزه ینی چقد صبر کنم تا مطمئن شم شوهرم تو گلوش احساس خشکی داره ولی شب قبلش ز ...

نمی دونم شاید از باد کولر هست.

من که روزی ۷-۸ لیوان آب جوش و نبات میخوردم .آخرشم به سینوس هام آسیب زد و‌هنوزم بعضی بو های بد رو مثل هم تشخیص می دم درحالی که بقیه میگن کاملا فرق داره

2706