2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه رعایت‌ نکردی دورهمی رفتی یا کسی بیمار بود بله اما اگه رعایت کردی نه چون من هم گلوم خارش داشت اب نمک قرقره کردم  خوب شدم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

میگن اگه احساس خشکی ویا سوزش گلو کردید سریعاً مایعات گرم بنوشید که اگه ویروس توی گلو باشه بره توی معده وبا اسید معده کشته بشه

بگو ای کافران. من نمیپرستم آنچه شما میپرستید. با افتخار عاشق امام حسین (ع) هستم. و دست گداییمو فقط در خونه اربابم دراز میکنم. 
2738

ممکنه

ولی احتمال زیاد نه

اگه با بیمار کرونایی در تماس بود و علامتات اضافه شد به پزشک مراجعه کن در غیر این صورت نگران نباش

مایعات زیاد بخور و با آب گرم و نمک هر ۴ ساعت غرغره کن

اگه خوابیدی بلند شدی بعدش بر طرف بشه نه نیست. گلو درد موندگار از علائمشه .من ۳ روز گرو درد داشتم بعدش علائم دیگه ...مثل سردرد و عدم تشخیص بو مزه بدن درد خستگی شدید  آخراش تنفسم هم سخت بود .

خیر لازمه ی کرونا تب هستش    

همسر من تب نداشت اصلا

فقط خارش بینی سرفه عطسه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
منم دقیقا الان گلوم خشکه استرس گرفتم البته کلی لواشک خوردم ممکنه از اون باشه؟

😐😐😐😐خوب لواشک و نباید تنهایی خورد اخه خخخ

اره ترشیش اذیتت کرده

زیاد خوردب

2706