2752
2734
عنوان

خانما بفکره خودتون باشید ......

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 43 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیشبند اختراع شده بابا

من نمیبندم هیچ وقت 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
کارارو تقسیم کن عززیزم خدا شفا بده 

تمرینا زیاد و فشردس،سن طلاییشه اگه از دستم بره بعدا پشیمونی داره، فعلا فقط دخترم تو الویته

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
2731
خانمهای عزیز موقع ظرف شستن جلوی لباستون اگه خیس شد سریع عوضش کنید  یکی از آشناها مون دکتر گفته ...

ای بابا بنده خدا ای کاش به یه دکتر اعتماد نکنه انواع راه هارو امتحان کنه یا طب سنتی . دکتر که دلش نمیسوزه در میاره میندازه اون ور

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
از صبه گردگیری کردم جارو زدم شام گذاشتم الانم باید پاشم طی بزنم و لباس هارو مرتب کنم و برنج آبکش کنم ...

زن خونه همسایه

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2706