2737
2734
عنوان

خانما بفکره خودتون باشید ......

373 بازدید | 43 پست

همش کاره خونه شوهر داری بچه داری اخر میان میگن تو فلانی یا مریضی یا این شکلی هستی نمیگن تو.خونه من بچه داری و.کاره خونه نداشته بع خودت برسی ...

بفکره خودتونم باشین به خودتون اهمیت بدین برای خودتونم وقت بزارید تا اونم براتون ارزش  قایل بشه 

منم.تازه به این نتیجه رسیدم همش خودتونو برای شوهرو کاره خونه نکشید اخرش قدر نمیدونن بیشتر ارزش خودتونو.بدونید شما خیلی با ارزشین جدی میگم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانمهای عزیز موقع ظرف شستن جلوی لباستون اگه خیس شد سریع عوضش کنید 

یکی از آشناها مون دکتر گفته باید رحمش رو بیرون بیاره هنوز 40 سالشه جووون و خوشگله

دکتر گفته جلو لباست خیس بوده به مرور زمان رو رحم تاثیر گذاشته

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

از صبه گردگیری کردم جارو زدم شام گذاشتم الانم باید پاشم طی بزنم و لباس هارو مرتب کنم و برنج آبکش کنم برم حموم بشم دسته ی گل

خدایی من نکنم کی کارامو میکنه؟

هرچه هستم خدایم داند...

خانومای خانه دار اولویت بندی کنن یه تایمی برای خانه داری بذارن یه تایمی برای یادگیری

یادگیری صرفا رفتن به دانشگاه نیست کتاب خوندن فیلم خوب دیدن ورزش کردن زبان و هنر یاد گرفتن همش یادگیریه😍 با خودتون مهربون باشید خانومای گل😘😘😍😍

اگه با نظر من مخالفی ریپلای نکن چون حوصله ی بحث ندارم
2740

شوهر منم همینه هیچی نمیبینه 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..

اینا همش درسته اما برای منه مادر که بچه اوتیستیک دارم و دائم باید باهاش کار کنم صدق نمیکنه

چون اگه باهاش کار نکنم فردا وز عذاب وجدان میگیرم، الان تنها کارم بصورت شبانه روز آموزش دخترمه، وقت بیکارم گفتن ذکر و التماس به خدا

دلم برا یه خواب با آرامش خاطر تنگ شده

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

سلام 

احسنت به این تصمیم خوب و کارساز، یک خانم بالنده برای خودش ارزش قائل میشه و رشد میکنه 💎

اولین گام برای عشق ورزیدن به دیگران، عشق ورزیدن به وجود ناب خودمونه 🍃

نکته دیگه برای موفقیت بیشترتون، در شأن یک خانم فرهیخته نیست که غلط املایی داشته باشن و آداب نوشتاری رو رعایت نکنن .... «به (فکر) خودتون باشید»

آگاهی و دانایی از ملزومات خانم های موفق هستن

مانا باشید🌹

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩