2733
2739
با گرسنگی لاغر نمیشوید چرا؟
مغز خیلی هوشیار عمل میکند به محض کم رسیدن غذا مغز به کل بدن هشدار قحطی میدهد و سطح مصرف انرژی و سوختن کالری پایین میاید پس ما گرسنگی میکشیم ولی لاغر نمیشویم
این اتفاق را بارها دیده و شنیده اید که پس از زلزله شخص زیر اوار بعد چند روز گرسنگی زنده بیرون اورده میشود این یعنی هوشیاری مغز
جواهربازار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

1 نشستن زیاد چاقی شکم و باسن می اورد مثل چاقی رانندگان محترم

2بی‌خوابی می‌تواند باعث اضافه وزن و چاقی مفرط شود. محققان به این نتیجه رسیده‌اند افرادی که کمتر از 7 ساعت می‌خوابند سه برابر بیشتر از افرادی که 8 یا 9 ساعت می‌خوابند در معرض چاقی قرار می‌گیرند. باید بدانید بررسی‌های دیگری نیز حاکی از این است که باید روزانه حداقل 6 و حداکثر 9 ساعت خوابید. به خاطر اینکه خواب کمتر یا بیشتر از این ساعات می‌تواند خطر اضافه وزن و دیابت را افزایش دهد.
اگر دنبال دلیل آن هستید باید بدانید که کمبود خواب باعث افزایش میزان هورمون اشتها شده و میزان هورمون سیری یا همان لپتین را کاهش می‌دهد
جواهربازار
2728
عزیزم اب به تنهایی لاغر کننده نیست و کمکی است در کنا بقیه موارد ...سطح دمای بدن همیشه 37 درجه است پس بدن همواره سعی میکند دما را در این نقطه نگه دارد وقتی اب سرد مینوشید دمای درون بدن پایین می ایید و بدن باید کالری بسوزاند تا به همان دمای ثابت برسد
جواهربازار
2740
عزیزم من یه مدت باسنم رو کوبیدم به دیوار کمر درد بدی گرفتم این مورد رو از مربیتون میپرسی؟
گــــــــــر نگهبان من آنـست که من میدانم ،،،،،،،،،،،،،،، شـیشـه را در بقــــل سنـــــــگ نگه میـدارد ،،،،،،،،،،،،،،
سوگند جان منظور از کوبیدن به دیوار به شدت و حدتی که دچار کمر درد بشی نبوده ..احتمالا محکم زدی خیلی نرم..خودم هر طرف باسنم رو هر وقت یادم باشه دویست بار میزنم مشکلی ندارم.

رام رام جان راست میگی عالیه مخصوصا کسی بخواد شکمش کوچیک بشه صبحانه سیب بخوره تا ناهار چیزی نخوره شکم سریع جمع میشه
جواهربازار
2706