2737
2734
عنوان

موکل

1486 بازدید | 29 پست

سلام.توروخدا جواب بدین.ی خانومی گف کار بازگشت معشوق انجام میده با موکل روحانی.من خیلی اصرار داشتم ک کارش گناه نباشه.گف گناه نیس.کسی میتونه راهنمایی کنه؟

ساده باشیم و مهربان...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

گناه هست صدردرصد و کلاه برداری اصلا کسی که بلد باشه تو اینستا اعلام نمیکنه 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

جدا از کلاهبرداری من شنیدم تا 40 روز اونو در بند میکنه که کاری واسه تو انجام بده بعد از گذشت اون 40 روز برمیگرده و هرجور شده انتقام میگیره وبه قول نعروف ززندگی طرف رو سیاه میکنه حالا من شنیدم اینو خودم ندیدم بازم تحقیق کن در ضمن اون اگه خدا صلاح بدونه برگرده حتما برمیگرده به زور کاری رو انجام نده

زندگی میچرخه مثل یه تاس امروز حکم میکنی فردا التماس😏
2738
جدا از کلاهبرداری من شنیدم تا 40 روز اونو در بند میکنه که کاری واسه تو انجام بده بعد از گذشت اون 40 ...

ممنون عزیزم.اصرار داشت که جن مسلمونه و گناه نیست.فرشته ی خداعه

ساده باشیم و مهربان...
ممنون عزیزم.اصرار داشت که جن مسلمونه و گناه نیست.فرشته ی خداعه

فرشته نیستن 

جن هم دوست نداره اذیت بشه وگرنه انتقام میگیره 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706