2752
2734
عنوان

تصورم از ازدواج اینه آیا درسته؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا ما اون قسمت دومی که گفتی وجود نداره 

اختلاف نظر داریم ولی هیچوقت به عصبانیت و قهر و... ختم نمیشه الخصوص سر چیزای پیش پا افتاده ای که گفتی 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
تنها جر و بحث من و شوهرم بخاطر خانوادشو و دخالت هاشونه از من ب همه ی مجردا نصیحت پول تحصی ...

جروبحثای مام سر مادرشه اکثرا

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2731
برا ما اون قسمت دومی که گفتی وجود نداره  اختلاف نظر داریم ولی هیچوقت به عصبانیت و قهر و... ختم ...

چند ساله ازدواج کردین؟

به قفل بیهوده خشم میورزی در های همه‌ی زندان ها از درون باز می شود....🌈
برا ما اون قسمت دومی که گفتی وجود نداره  اختلاف نظر داریم ولی هیچوقت به عصبانیت و قهر و... ختم ...

آره موافقم منم تا حالا نشده شوهرم به خاطر غذا حرفی بهم بزنه. حتی تو مسائل مالی هم که پیش میاد خیلی خویشتنداره و من فقط از کم حرف شدنش میفهمم نگران چیزیه.

چند ساله ازدواج کردین؟

۶ سال 

یه بچه ۳ ساله هم دارم 

البته این اختلاف نظرا اوایل ازدواج خیلی بیشتره ها 

برا ما به مرور کمتر شد .

ولی ویژگی برجسته ای که همسرم داره اینه که وقتی حس میکنه بحثمون قراره بالا بگیره سکوت مبکنه اعتقادش اینه که نباید به بهانه عصبانیت رفتاری انجام بدی که تو ذهن طرف مقابل هک بشه 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

به خاطر غذا که نه...

ولی مثلاً میگه چرا جلو مامانم فلان کار و کردی فلان حرف و زدی ناراحت شد!!!! درصورتیکه خودت بیشتر ناراحت شده بودی و مامانش حرف بدتری زده بود.

بغل و نوازش برای رابطه س. حالا ماهی یک یا دو بار یا ماهی ده بار.

حوصله صحبت کردن زیاد نیست. من دختر وراجی بودم الان گزیده و کم حرف میزنم که حوصله ش سر نره.

تو زندگی واقعی مرد می‌ره سر کار و خسته س. به خاطر همین بیشتر اوقات همین که تلاش کنید دعواتون نشه، خودش عالیه. بقیه شم بازی با بچه و تلویزیون....

شاید تو هم خسته باشی حتی مثلاً شاغل باشی، ولی حوصله رمانتیک بودن داری. ولی مردها نه. باید یاد بگیری ازش ممنون باشی به خاطر زحمت خارج خونه ش....

درکل من بعد ازدواج قوی و مستقل شدم.....

یه دختر نازنازی، غرغرو، وراج بودم. الان یه خانم شدم....