2737
2734
عنوان

🍂🌻 ختم زیارت عاشورا 🌻🍂

| مشاهده متن کامل بحث + 5273 بازدید | 1010 پست

@mahsayiii_j    

عزیزم حاجتت روا ان شاء الله 

خوندم برات😍

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

@mahsayiii_j    

عزیزم به نیت همسرتون خوندم.

ان شاالله به حق اباعبدالله(ع) حاجتشون برءورذه به خیر و نیکی بشه به زودی زود و همیشه سلامت و پاینده باشند و زندگیتون سرشار از خوشبختی و شادی باشه.🌹🌹🌹🌹

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃

شانزدهم مرداد : @maman_asali3       

عزیزم ان شاءالله حاجت روا و دلشاد بشید و عاقبت تون بخیر بشه 💚💖🌻

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب

سلام دوستان امشب به نیت @mahsayiii_j   زیارت عاشورا خوندم حاجتتون روا والتماس دعا.دوست عزیز حلالم کنید الان خوندم.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2731
2738
خیلی ممنون عزیزم همچنین تمام دوستان گل گروه 🤲🤲🌹🌹

ان شاالله بزودی حاجتروابشی

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
@8272marmary     @8272marmary     @sanazzzzzzzaaaammmmm     @ ...

ممنونم عزيزم لطف کردي.هم چنين🙏🌹

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

@maman_asali3    

سلام عزيزم🌹

امروز به نيت شما، زيارت عاشورا رو خوندم🌹🙏

اميدوارم هميشه موفق و سلامت 

و خوشبخت و حاجت روا باشي❤🌹🙏

به اميدخدا 🙏🌹🌹🌹🙏🙏🙏

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2706