2733
2734
عنوان

🍂🌻 ختم زیارت عاشورا 🌻🍂

| مشاهده متن کامل بحث + 5273 بازدید | 1010 پست

@mahsayiii_j    حاجتت روا ان شاء الله 💛🧡💛

خوندم برات 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

@mahsayiii_j      

عزیزم به نیتت خوندم.

ان شاالله به حق امام حسین(ع) حاج دلت خیلی زود برآورده به خیر و نیکی بشه و برکت و لطف و رحمت خدا همیشه در زندگیتون جاری باشه و سلامت باشید در کنار خانواده تون.💛💜💕🌺🌼

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان امشب به نیت @mahsayiii_ j زیارت عاشورا خوندم حاجتتون روا والتماس دعا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃

پانزدهم مرداد :  همسرِ کاربر @mahsayiii_j       

عزیزم ان شاءالله همسرتون حاجت روا و دلشاد بشند و عاقبت تون بخیر بشه 💚💖🌻

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب
2731

@mahsayiii_j    

سلام عزيزم

به نيت همسرت، زيارت عاشورا رو خوندم🙏

اميدوارم همسرتون ، حاجت روا بشن  به اميدخدا

و هميشه کنار هم خوشبخت بمونين 🌹🙏

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤