2737
2734
عنوان

🍂🌻 ختم زیارت عاشورا 🌻🍂

5273 بازدید | 1010 پست

سلام خواهران عزیزم💖

41 روز زیارت عاشورا می خوانیم  و  به ترتیب لیست برای عزیزی که نوبتش هست دعا می کنیم.✨🙏

زمان شروع ختم : چهارشنبه ، یکم مرداد
زمان پایان ختم : دوشنبه ، دهم شهریور

از اذان صبح تا قبل از نیمه شب شرعی فرصت برای ادای ختم دارید📿

خواهران خوبم سعی کنید در حد امکان بیاین اعلام کنید که ختمو به جا آوردید اگر هم شرایطشو ندارید، همین که اطمینان بدید ختمو به طور منظم ادا می کنید کافی هست💞

این ختم هدیه به امام زمان (عج) و تعجیل در فرجش و  حاجت روایی شما عزیزان هست.ان شاءالله با واسطه مولامون ، حاجات شما خوبان برآورده بخیر بشه.الهی آمین🙏💖

پست بعدی لیست اعضای ختم رو میذارم⁦🌻

لطفا تاپیکو ذخیره کنید تا در دسترس تون باشه💖

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب

یکم مرداد 🌼 هدیه به صاحب الزمان (عج)

دوم مرداد 🌼 ایگار85 

سوم مرداد 🌼 masoli

چهارم مرداد 🌼 فاطیما259

پنجم مرداد 🌼 maman333

ششم مرداد 🌼 esther

هفتم مرداد 🌼 dordone98 (به نیت سلامتی و عمر طولانی مادرشون ان شاءالله )

هشتم مرداد 🌼 صهبای

نهم مرداد 🌼 درمسیرخدا

دهم مرداد 🌼 8272marmary

یازدهم مرداد 🌼 8272marmary

دوازدهم مرداد 🌼 blue_rose7571 ( شِفا و طول عمر مادرشون زهرا خانم ان شاءالله )

سیزدهم مرداد 🌼 sanazzzzzzzaaaammmmm

چهاردهم مرداد 🌼  mahsayiii_j

پانزدهم مرداد 🌼  همسرِ کاربر  mahsayiii_j

شانزدهم مرداد 🌼 maman_asali3

هفدهم مرداد 🌼 yonapapar

هجدهم مرداد 🌼 nargesarta

نوزدهم مرداد 🌼 نگیییین

بیستم مرداد 🌼 دخترم_عشقمه

بیست و‌یکم مرداد 🌼 mary_ryan2 (به نیت خانه دار شدن مادرشون ان شاءالله )

بیست و دوم مرداد 🌼  مامان_محمدمحسن

بیست و سوم مرداد 🌼 پرندگان

بیست و چهارم مرداد 🌼 نیوشاجان

بیست و پنجم مرداد 🌼 ستایشsetayeshhh

بیست و‌ششم مرداد 🌼 70alna ( سلامتی فرزند تو راهی شون )

بیست و‌هفتم مرداد 🌼 م_آفتاب

بیست و هشتم مرداد 🌼 sorayyaa

بیست و نهم مرداد 🌼 م_آفتاب ( به نیت مادرشون)

سی ام مرداد 🌼  م_آفتاب (به نیت خواهرشون)

سی یکم مرداد 🌼 آب (به نیت حل شدن مشکل همسرشون ان شاءالله)

یکم شهریور 🌼 narges6819

دوم شهریور 🌼 مامانبزرگپانیذ

سوم شهریور 🌼 آلبالوووو

چهارم شهریور 🌼 همسرِ آلبالوووو

پنجم شهریور 🌼 مادرِ آلبالوووو

ششم شهریور 🌼 zizi1398

هفتم شهریور 🌼 آناعشق

هشتم شهریور 🌼 mohadese1379

نهم شهریور 🌼 saadaat

دهم شهریور 🌼 تبسم_آسمانی

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب

سلام عزیزم چند روزه منتظرم تاپیک ختم زیارت عاشورا روبزنی هربار فقط سرمیزدم ببینم خبری شده یانه،ممنون تبسم جان چقدر توماهی دختر😘😍

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی ممنون از کار قشنگت😍

ان شاء الله که بهترینا نصیبت بشه 💚💚💚

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728

سلام خوبید

از همگی قبول باشه، منم هستم تو ختم

خانم ها التماس دعای مخصوص، اسم اصلیم سمانه❤️🌸🌺

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
سلام خوبید از همگی قبول باشه، منم هستم تو ختم خانم ها التماس دعای مخصوص، اسم اصلیم سمانه❤️🌸🌺

سلام عزیزم خوش اومدی حاجت روابشی گلم🌹

سلام تبسم جان و دوستای خویم✋

ان شاالله و به مدد امام زمان  و امام حسین تک تک شما عزیزان به زودی زود  به بهترین شکل ممکن حاجتروابشید  و خبر حاجترواییتون بیایید اعلام کنید .

🍁🍀🌸🍁🍀🌸🍁🍀🌸🍁🍀🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
سلام عزیزم خوش اومدی حاجت روابشی گلم🌹

فدات عزیزم 💕 😘 💕 

متاسفانه هم من و هم خواهرم مبتلا به کرونا شدیم، مال من حاد

حتما دعام کنید

ترس از کرونا ندارم فقط میخام زود از این حال دربیام 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738
سلام تبسم جان و دوستای خویم✋ ان شاالله و به مدد امام زمان  و امام حسین تک تک شما عزیزان به زود ...

سلام گلم 🌷 🌷 

انشاالله هممون به زودی میایم تاپیک حاجت روایی میزنیم🤲

ممنون تبسم جان 

ان شاءالله هر چهل نفرمون تو این ختم به حاجتمون به بهترین شکل ممکن برسیم 

آنقدر در میزنم این خانه را 

تا  ببینم روی صاحبخانه را 

التماس دعا 

دوستان برای منم دعا کنید از سال ۸۸ تا الان حاجتی دارم که رسیدن بهش معجزه میخواد ممنون 

الهی مرا  آن ده که آن به 
ممنون تبسم جان  ان شاءالله هر چهل نفرمون تو این ختم به حاجتمون به بهترین شکل ممکن برسیم  ...

برای حاجت دلت 14 تا صلوات میفرستم

فدات عزیزم 💕 😘 💕  متاسفانه هم من و هم خواهرم مبتلا به کرونا شدیم، مال من حاد حتما دعام کنی ...

چشم عزیزدلم هرروز برای شفای همه بیماران خصوصا بیماران کرونا دعا میکنیم وامن یجیب میخونیم،هرشب که دعای فرج ساعت 9از سیما پخش میشه خانوادگی بادوتاپسرکوچیکم که الان دعاروحفظ شدن دست به دعا هستیم،به پسرام میگم بچه ها دعای شما قبوله برای بیماران وشفای هرچه زودترشون دعا کنید،خداانشاالله به حق 14معصوم علیهم السلام شراین ویروس رواز جهان وخصوصا کشور عزیزمون دورکنه وشما وهمه بیماران به صحت وسلامتی کامل برسید ،آمین یارب العالمین💖

ممنون تبسم جان  ان شاءالله هر چهل نفرمون تو این ختم به حاجتمون به بهترین شکل ممکن برسیم  ...

انشاالله درهمین تاپیک خبرخوش جاجت رواییت روبهمون اعلام کنی به حق صلوات برمحمد وآل محمد

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌸

چشم عزیزدلم هرروز برای شفای همه بیماران خصوصا بیماران کرونا دعا میکنیم وامن یجیب میخونیم،هرشب که دعا ...

فدات عزیزم 💕 😘 💕 😘 💕 

سلام يک دنيا ممنونم عزيزم🌹

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
2706