2733
2739
عنوان

سلام مامانا توروخدا بیایین

214 بازدید | 46 پست

بچه من آب دورش کم شده دکتر گفته حرکاتش اگه کم شد برو ان اس تی

از دیروز تعداد حرکاتش کم نشده اما ضعیف شده مثلا لگد نمیزنه دیگه

عادیه؟ 

چکار کنم؟ 

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هفته چندمی

38

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧
2740
سن حاملگی و عدد دورش؟

38 هفته

9

گلم حتما برو ان اس تیخدایی ناکرده بچه مدفوع نکنه.

من سر پسرم کیسه اب به پنج رسیده بود ولی حرکات بد نبود ولی رفتم بستری شدم ماما خصوصی داشتم سه ساعته با امپول فشار دنیا اومد. وقتی دنیا اومد ماما جیغزد گفت ببین بند ناف دو دور د.رگردنو دستو شکمش پیچی ه بود گفت اگه فردا می امدی زایشگاه بچهتو شکمت میمرد

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

آب فراوان  بخور 

ان اس تی که  بد نیس 

خیالت زاحت  میشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
چرا نمیری بیمارستان 

آخه دیروز یکشنبه سونو دادم

2706