2733
2734
عنوان

مادرشوهر

335 بازدید | 33 پست

پدر من الان دو ماه فوت شدن من تمام پروفایلهام عکس مشکی بود امروز مادرشوهر زنگ زده عکسهاتو عوض کن دیگه خوب نیست این همه وقت منم گفتم چشم و عوض کردم حالا عروسهای نی نی سایتی بودن به نظرتون چی میگفتن؟!

بلاخره بعد از ده سال کاربریم ترکید مرسی نی نی یار جان   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

به تو ربطی نداره خدا ازت نگذره انشاالله به خاک سیاه بشینی انشالله تو هم بمیری تا من عکس عروسی بزارم 

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
چیزی نمیگفتن عزیزم چون حرف بدی نزده  در مورد حرف بد واکنش نشون داده میشه

نه دیگه الان دوتا پست پایین تر رو بخون شروع شد😁

2740
نه دیگه الان دوتا پست پایین تر رو بخون شروع شد😁

ببین اینا پشت سر میگن اینجا خودشونو خالی میکنن وگرنه جلوشون نمیگن چون می نرسن طلاقشون ندن

لطفا اگه مخالف نظر منی و می خوای بحث کنی ریپلای نکن  

وقتی مودبانه و با احترام حرفشو میگه چرا ادم بحرف نکنه خوب کردی گوش کردی

من بابام مرده بود مادر شوهرم زنگ زد بعد وسط حرفاش گفت مرد که مرد راحت شد 😯اینم یه نوع دلداری الا یهو یادم افتاد🙄

ببین اینا پشت سر میگن اینجا خودشونو خالی میکنن وگرنه جلوشون نمیگن چون می نرسن طلاقشون ندن واقعا خود ...

من فکر کردم مادرخودم داره میگه بهم حق هم داره من اگر ناراحت باشم تو زندگیم اثر می‌ذاره 

عزیزم خدا پدرتو رحمت کنه روحش قرین آرامش باشه ولی مادر شوهرت واسه دل خودت گفته. انقدر بدبین نباشید... پروفایل مشکی واسه پدرت کاری نمیکنه فقط آرامش خودت و اطرافیانت رو به هم‌میزنه به جاش خیرات بده واسه پدرت قران بخون که ارامش بگیره... 

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤
وقتی مودبانه و با احترام حرفشو میگه چرا ادم بحرف نکنه خوب کردی گوش کردی من بابام مرده بود مادر شوهر ...

بعضی ها نمیدونن چطوری بگن این بنده خدا کلی معذرت خواهی کرد گفت ببخشید که اینو میگم منم اتفاقا خوشحال شدم به فکرم هست 

2706