1874
2019

بانمک بودن با "بی‌شعور بودن " فرق داره.

رُک بودن با " بی‌ادبی " فرق داره .

اجتماعی بودن با " پررویی "فرق داره.

زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره .

مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!👌

به امید روزی که ببینمتون❤K.Y.F❤                                       من در آینده ای نزدیک پولدار میشم😎نقشه هم کشیدم با پولام چیکارا کنم😍😀

🍭👌

تموم بیمارستان پر شده بوده از جیغ دختری که بخاطر شیمی درمانی نمیذاشت موهاشو کوتاه کنن میگفت عشقم موی بلند دوست داره🖤🖤🖤🍭        ی خورده اعصاب ندارم کاری نکنید بحثمون بشه که اونوقت دهنتون صافه بااحترام😁😁🍭     خانم معلم آیندم هر کی سوالی درباره دانشگاه فرهنگیان داره پاسخ گو هستم😉🍭   راستی آبنبات مخصوص منه دست نزن مرسی اه🤨😒🍭

👌🏻👌🏻👌🏻

دختری هستم از دیار مهربونی🦋💙اره من ی دختر دهه هشتادیم🦄💜تمام تلاشمو میکنم ک بهتون احترام بزارم خانومای سایت🍫❤نگران نباشید تو تاپیکایی ک مناسب سنم نیستند نمیرم🌈🧡‏ پنج قانون برای داشتن یک زندگی شاد: ۱_ شیرازی باشی😎✌🏻۲_شیراز زندگی کنی😌✌🏻۳_با یک شیرازی زندگی کنی😍✌🏻۴_مانند یک شیرازی زندگی کنی😛✌🏻 ۵_همه موارد😌😎🤞🏻فقط یه شیرازی معنی ای ضرب المثلوو رِ میدونه😃😉😄: بیوووو همی حالو شد چاروی زند😩🥴🤪😄

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه آنلاین انگلیسی را رایگان آزمایش کنید.

آموزش تخصصی کودکان 3 تا 18 ساله.  تضمینی و کم هزینه.

اره فرق داره بانمک منم

بیشعورم خودتونین پیداکنین😌😌😆😆😆😆😆

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2032

۸۳

🍑من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن  آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا🍑اینقد نگو دلم هلو خواست🍑😁بر خلاف بقیه من دوستم دارم لایکم کنید😁⁦❤️⁩ تنبلی تخمدان و موهای زائد و چاقی همشون خرن سلامتی روزی که نباش😔⁦☹️⁩😒حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..
دوتا چراغ سبز 

جاان؟

به امید روزی که ببینمتون❤K.Y.F❤                                       من در آینده ای نزدیک پولدار میشم😎نقشه هم کشیدم با پولام چیکارا کنم😍😀
اره فرق داره بانمک منم بیشعورم خودتونین پیداکنین😌😌😆😆😆😆😆

فاطمه بیشعور ماییم؟!😐😐

👌👌👌👌

من یه دخترم...من دخترونگی هامو با هیچی عوض نمی کنم ...نه با تماشای فوتبال از تو ورزشگاه...نه با ازاد بودن و گشت زدنای نصف شبا...نه با هیچیه هیچی ...دنیای دخترونمو فقط یه دختر می تونه لمس کنه ... مرا دختر خانوم می نامند مضمونی که جذابیتش نفس گیر است...دنیای دخترانه من نه با شمع نه با عروسک معنا پیدا نمی کند ...و نه با اشک و افسون اما تمام این ها را در بر می گیرد ...من نه ضعیفم نه ناتوان چرا که خداوند مرا بدون خشونت و زور بازو می پسندد...اشک ریختن ضعف من نیست قدرت روح من است...ما دختریم مهم نیست چند سالمونه هرچقدر هم که بزرگ شده باشیم...وقتی یه جا پارک خلوت می بینیم میریم میشینیم رو تاب ...با بیشترین شتاب تاب می خوریم...وقتی اسباب بازی فروشی میبینیم وامیسیم پشت شیشه و دونه دونه عروسکا رو نگاه می کنیم ... جا مدادیمون عروسکیه و توش پر از مدادا و خودکارای رنگا رنگه ...وقتی پاستیل و شکلات و بستنی های رنگارنگ می بینیم لبامونو  جم می کنیم و می خوایم ...وقتی سوسک و عنکبوت می بینیم جیغ میزنیم و از سر کوله یکی بالا میریم ...روزی چند بار خودمون و تو ایینه نگاه می کنیم و جلوش اهنگ می خونیم و می رقصیم ...ما همینیم ...تو دختری گرون باش...سنگین باش...عاقل باش...قلبتو به هر کسی نده ...تنت رو به هر کسی نده...تو خانومی کن خدا هم برات خدایی کنه ... به سلامتی ما دخترا

جالب اینجاست کسی که اینارو رعایت کنه کارش تو کار خودش باشه مث من،روش اسم آواره میذارن 😐

اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین!          ❤در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.❤
جالب اینجاست کسی که اینارو رعایت کنه کارش تو کار خودش باشه مث من،روش اسم آواره میذارن 😐

سرش تو کار خودش باشه😜

آواره؟؟

فاطمه بیشعور ماییم؟!😐😐

نوچچچچچ عشقممم توتاج سری😝😝😘😘😘😘😘😘😂😂😂😂😂😂لاناتی

بنوبت دارم میام الان رسیدم به این ریپلای

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
نوچچچچچ عشقممم توتاج سری😝😝😘😘😘😘😘😘😂😂😂😂😂😂لاناتی بنوبت دارم میام الان رسیدم به این ریپلای

خر میکنی لعنتی😂😂😂😂😂

فدات اشکالی نداره عزیزم.

بله چطور؟

منم

🍑من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن  آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا🍑اینقد نگو دلم هلو خواست🍑😁بر خلاف بقیه من دوستم دارم لایکم کنید😁⁦❤️⁩ تنبلی تخمدان و موهای زائد و چاقی همشون خرن سلامتی روزی که نباش😔⁦☹️⁩😒حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..
منم

اها ، فکر کردم بزرگتری اومدی بگی اینجا چیکار میکنی😂😂

خوشبختم گلم.

خر میکنی لعنتی😂😂😂😂😂 فدات اشکالی نداره عزیزم.

خرچیه 😒😒😒بی تلبیت عجقمی تو

خرچیه 😒😒😒بی تلبیت عجقمی تو

😐😂😂😂

فدات عزیزمی😘😘

😐😂😂😂 فدات عزیزمی😘😘

😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

1718