2733
2739
اسپرین خیلی ضررش کمه فلوکنازول رو نمیدونم. عوارضش زیاده. باید دکتر بگه. من باشم ماه اول یدونه ۱۵۰ م ...

لوبیا من چیکار کنم؟ممکنه رنگ گرفتن کیتم کاذب باشه؟اقداممو شروع کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مگه نگفتی سونو رفتی؟ سایز فولیکولت چند بود؟

اصلا از فولی بهم نگفت فقط گفت کیست داری،من واسه هفته اینده وقت سونو گرفتم،دیشب گفتم اقدام کنم واسه قلیایی شدن صب دیدم خونریزی دارم،رفتم سونو گفت کیست داری ولی شک دارم بهش،چون ی دفعه دیگه هم رفتم گفت کیست داری گفتم ماه پیش نداشتم فولی نیست،گفت شاید هم فولی باشه،واسه همین شک دارم،دکترمم امروز نبود برم پیشش.

الان هم کمردرد داشتم رفتم کیت زدم دیدم داره رنگ میگیره

اسپرمم همسرش عالی بوده https://uupload.ir/files/ifc2_4dcb4e35-ae08-4f65-b283-ab7217a27a7e.png

فترس جون بارش برف اینجا خیلی سنگینه تمام جاده ها بستن هنوز هم بارش هست فک نکنم فردا بتونم برم بی بی بخرم ولی تو بی بی بزن انشاالله که مثبته منم انگیزه میگیرم 😍😍😍

سلام خانوما یک ماهی میشه که احساس میکنم همسرم زیاد تحریک نمیشه قبلا خیلی گرمتر بود اما یه مدتیه اینطوری شده بنظرتون چرا اینطوری شده و چیکار کنم بهتر بشه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید 

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲

سلام خانماخوبین می‌دونم خیلی ربطی به این تاپیک ندارع ولی ذهنم مشغوله میگم که من دیسک کمرشدیددارم ولی دلم پنج شیش تابچه میخاد طبیعیم نمیخام زایمان کنم یعنی میترسم هم ازدردش وهم بیشتر از اینکه بعدش همسرم سرد بشه.به فکرافتادم برم دکتر برای دوقلو زایی ولی خب تقریبا همه ی سیمونیمم خریدم شمااکه بودین چکارمیکردین؟

2740
اسپرمم همسرش عالی بوده https://uupload.ir/files/ifc2_4dcb4e35-ae08-4f65-b283-ab7217a27a7e.png

این همه رژیم داشته بچش دختر شده

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
سلام خانماخوبین می‌دونم خیلی ربطی به این تاپیک ندارع ولی ذهنم مشغوله میگم که من دیسک کمرشدیددارم ولی ...

دکتر اجازه بارداری داده؟با دیسک؟

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
سلام خانوما یک ماهی میشه که احساس میکنم همسرم زیاد تحریک نمیشه قبلا خیلی گرمتر بود اما یه مدتیه اینط ...

خوراکیاش چیه؟البته ه شرایطی داره اونوهم درنظر بگیر،خستگی،مشغله مالی وکاری و....باعث میشه کمترتحریک شن

2706