2733
2734
عزیزم خیلی سخته واقعا خیلی دقیقا منم همش میگم چرا اینقدر باید تو استرس باشم یه بارداری مگ چیه ک حق م ...

استرس رها کن به خودت توجه کن و سرگرم کن خودتو 

ببین چطور زود باردار میشی

استرس و اضطراب از هر مریضی بدتره.

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کیت بزن دو مارک مختلف کیت داشته باش هم ونسلتو هم مدیکور

اره خودمم میگم کیت بذارم

دقیقا همون ماه که رفتم سونو گفت فولیت کوچیکه کیت روژان استفاده کرده بودم روزی که اوج بود رفتم سونو 

اینو گفت.

لوبیاآااااااااا من مطمعنم ادرارم غلیظ بوده برا کیتام همش منفی بود.  الان از سونو میام گفت ازاد ...

یعنی کیتا همش علکیه😶😢

آزاد شده دیگه چه تاثیری داره

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
چون سه ماه پیش روز۱۴رفتم سونو  گفت فولی زیر۹داری اصلا این ماه تخمک نداری دکتر هم محرک داد

اینو فولیک بگیر بخور، حسابی ورزش کن. 

و الان هم باز امکان داره رشد کنه. ورزشت رو زیاد کن. بادکش بنداز. جنگلم بلده بادکش .

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
میگم اگه یهو از ما تبریزی ها خبری نشد بدونید زیر برف موندیم 🌨🌨🌨🌨🌨😍🌨🌨🌨🌨🌨 یعنی برررررررررر ...

چه خووب😍 من دوست دارم برف ببینم تا حالا ندیدم

آخرش کدوم مارک خوبه من به خواهرم بگم برام سفارش بده

همزمان دو تو مارک داشته باشین

منم نمیدونم کدوما خوبن ولی فعلا با مدیکور و ونسلتو پیش بریم

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
چه خووب😍 من دوست دارم برف ببینم تا حالا ندیدم

مگه کجایی؟

عکس گرفتم ولی تو عکس اصلا معلوم نیست.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
مگه کجایی؟ عکس گرفتم ولی تو عکس اصلا معلوم نیست.

اهواز

برف بازی کنید😄

2706