2752
2734
اکه جنسیت فرقی نداره که احتمالش زیاده باردار بشی ضخامتت کمه. لوبیا سبز و نشاسته اینا بخور که ضخامت ...

لوبیا جون مایع تو کلدوساک گفت زیاده یعنی تازه ازاد شده یا اگه میگفت کمی مایع تازه ازاد شده بود؟

دوستان دیگه هم اگه میدونن جواب بدن لطفا

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

محرک از چه روزی خوردی؟

لوبیا جوونم سلام ..میدونم جز اقدامی ها نباید ازت سوال بپرسیم اما این ی جوارایی مهم بود سوالش...میگن این امپول های تستوسترون که هست برای مردا خوبه واسه اسپرمشون تاثیری توی جنسیت داره اگه مرد بزنه ؟؟؟؟🙏🙏😘😘🌼🌼

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
فترس میدونی یکی ازبرنامه های من تومجردی پزشک شدن بود،حالا هرشاخه ای(پزشک،دندونپزشک،زنان زایمان ،پرست ...

الهیییی عزیزززم😍😍بنظرم یروزی برو سمت علاقت 

شاید من مجبور شم بخاطر بچه از کارم بزنم و دیگ نرممم اما واقعا عاشق رشتمم

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
الهیییی عزیزززم😍😍بنظرم یروزی برو سمت علاقت  شاید من مجبور شم بخاطر بچه از کارم بزنم و دیگ نر ...

آره حتما اینکارو میکنم،دخترم بزرگترشه انشالله کمک‌حالم شه میتونم ادامه بدم😊

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
الهیییی عزیزززم😍😍بنظرم یروزی برو سمت علاقت  شاید من مجبور شم بخاطر بچه از کارم بزنم و دیگ نر ...

واسه شماهم یه مدته،تمام وقت که سرکارنیستی،پرستار واسش میگیری وقتی خونه ای خب پیششی

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
تو همین سایت خیلی از خانمها گفتن برای پسردار شدن از روز ۲پریودی تا ۱۰روز قرص فلوکونازول مصرف کردن،ای ...

عوارضش خیلی زیاده

کبد رو داغون میکنه

دوستان یک عدد قرص دو سه روز قبل از تخمک گذاری میخورن. دوز ۱۵۰ میلی گرم

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
لوبیا جوونم سلام ..میدونم جز اقدامی ها نباید ازت سوال بپرسیم اما این ی جوارایی مهم بود سوالش...میگن ...

نه کلم. به نظرم اصلا خوب نیست. حتی بعضی اقایون برای باشگاه میزنن. که باروری رو پایین میاره. 

نه کلم. به نظرم اصلا خوب نیست. حتی بعضی اقایون برای باشگاه میزنن. که باروری رو پایین میاره. 

تزریق تسترون باعث میشه مرگز اسپرم سازی تحرک کم تری داشته باشه ینی lhوFshرو تنبل میکنه

لوبیاجون ببخشید میشه این سوالو جواب بدین،ممنون میشم🙏عزیزم ممکنه اون ماه اقدام حامله نشیم ماه بعدم ضرر نداره دوباره روزای تخمک گذاری فلوکونازول و آسپرین خورد؟

لوبیاجون ببخشید میشه این سوالو جواب بدین،ممنون میشم🙏عزیزم ممکنه اون ماه اقدام حامله نشیم ماه بعدم ض ...

اسپرین خیلی ضررش کمه

فلوکنازول رو نمیدونم. عوارضش زیاده. باید دکتر بگه. من باشم ماه اول یدونه ۱۵۰ میخورم وقتی کیت مثبت شد و دیگه نمیخورم. ماه دوم هم یدونه ۱۵۰ میخورم 

و دیگه ناه سوم نمیخورم

اسپرین خیلی ضررش کمه فلوکنازول رو نمیدونم. عوارضش زیاده. باید دکتر بگه. من باشم ماه اول یدونه ۱۵۰ م ...

اسپرمم همسرش عالی بوده

https://uupload.ir/files/ifc2_4dcb4e35-ae08-4f65-b283-ab7217a27a7e.png

2706