2733
2739
به این خاطر میپرسم که منم ماه دومه کلومیفن خوردم منم دیشب درد شدید تخمدان داشتم که نمیتونستم راه برم ...

دقیقا منم این ماه خیلی تخمدانم درد میکنه اما روز ۱۷ سیکل رفتم گفت پی سی او هستی فولی های ریز ک بزرگترینش ۸بود و کیتمم کمرنک شده بود

@لوبیا۹۹

ممکنه فولیکولام باز بزرگ بشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@momo17    کجایی همراه من؟؟؟😜 بیا یه خبری بده ببینیم چکار کردی؟؟؟

سلام دوستم😊

هنوز بی بی نزدم 🙃 فردا پس فردا موعد پری شدنم

ولی من که امیدی ندارم اینماه بشه اگه یادت باشه کیتم تقلبی بود بعدشم ضخامتم کم بود

از خودت چه خبر بی بی زدی همراه جونم؟

2731
لوبیا تاپیک که در مورد شرح اقدام ها خواسته بودی کسی داوطلب بشه ،من زدم.فقط یه تعدادش مونده چومپن عکس ...

عکس هاش بالا نمیان نمیدونم چرا 😥

طول میکشه انگار بالا بیاد

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
عزیزدلم شما الان باید روحیه رو حفظ کنی وبه همسر و دخترای گلتم روحیه بدی اصلا فکرای بد نکن...دیر یا ...

ممنون عزیزم اره کاش بعد دوهفته خوب بشه 

من گاهی لرز میکنم فقط خدا کنه تب نکنم که برای نینی بده 

دختر بزرگم الان تب داره و سردرد 

توکل بر خدا

ممنون عزیزم اره کاش بعد دوهفته خوب بشه  من گاهی لرز میکنم فقط خدا کنه تب نکنم که برای نینی بده ...

امیرعلی ببخشید تکرار میکنم چون واقعا تاثیرشو دیدم و اخیرا اطرافیانم چند نفر گرفتن دکتر خیلی تاکید داشت اب هویج بخورن تا ریه رو درگیر نکنه 

2740
از دوستان خواهشمندم تاپیک رو به دقت بخونن بعد سوال کنن!  اگر نخواندی و سوال کردی سوالت خطاست!! ...

سلام دوستان

اونایی که با کیت تخمک گذاری باردارشدن کمکم کنن

من کیتم 2روز مثبت میشه

حالا موندم ک از وقتی اولین کیتِ مثبت رو داریم24ساعت بعدش تخمک آزاد میشه

یا آخرین کیتی ک مثبته 24ساعت بعدش تخمک آزاد میشه؟؟؟؟؟؟

عکس هاش بالا نمیان نمیدونم چرا 😥 طول میکشه انگار بالا بیاد

اره موشکول داره سایت.هرموقع درست شد بقیه رو میذارم.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
اب هویچ تا ۳ لیوان در روز هم هیچ ضرری نداره. اب هویچ بتاکارون داره و فقط مقداری که بدن میاز داره به ...

من یکم جگر خوردم چند هفته پیش.

اخه گناه داشتن با ذوق برام خریده بودن مامان اینا.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
نه گلم من بعد از اینکه ازاد سازی زدم اینجور شدم!و این دردش یه جور قطع میشه و دائمی هست!من الانم درد ...

ای وای ایشالا هایپر نشده باشی عزیزم. من سایز فولیکولام ۱۷ اینا بود. دو روز بعدشم ازادسازی زدم. مال شما انگار بزرگتر بودن

2706