2737
2734
نه گلم من بعد از اینکه ازاد سازی زدم اینجور شدم!و این دردش یه جور قطع میشه و دائمی هست!من الانم درد ...

اگه ازاد سازی نمیزدی چی میشد؟ اینا باز بزرگتر میشدن درسته؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اره دیگه،دکتره خنگم تا برگه رو دید گفت در اولین فرصت امپولت رو بزن🤦‍♀️

اگر دوتا میزدم خیلی خطر ناک بود ولی یه دونه زدم که خداقل چندتاش با امپول ازاد بشه!و بقیهداش با پری دفع بشه!

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
اروم باش تا ببینی سونو چی میگه

چشم...دعام کن لوبیا❤🤲اینجا وقت اذانه منم همتونو دعا میکنم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
سر نماز دعات میکنم. 

مرسی منم الان دارم میرم نماز بخونم دعاگوتم 🤲❤

ممنون عزیزم نمیدونم از نگرانیه یا از بارداری  همینطور میخام بزنم زیر گریه  برام دعا کنین

عزیزدلم شما الان باید روحیه رو حفظ کنی وبه همسر و دخترای گلتم روحیه بدی

اصلا فکرای بد نکن...دیر یا زود اکثر ادما میگیرن...

منو همسرمم گرفتیم...من یک هفته بدن درد شدید داشتم و بعدش حس چشایی بویایی کاملا ازبین رفت...همسرمم گلاب به روت بیرون روی شدید داشت و تب...

خداروشکر بعد دوهفته خوب شدیم و بخیر گذشت...

واسه شما هم انشاالله سبکه و بخیر میگذره...

اگه لایق باشم دعاگوتم همیشه..

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
2740
مرسی منم الان دارم میرم نماز بخونم دعاگوتم 🤲❤

سلام فاطمه جون.نرفتی دکتر؟

اگر نرفتی حتما برو 

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....
اره دیگه،دکتره خنگم تا برگه رو دید گفت در اولین فرصت امپولت رو بزن🤦‍♀️ اگر دوتا میزدم خیلی خطر ناک ...

ببین نمیخوام بترسونمت ولی علایمت به هایپری میخوره،تهوع نداری؟حتما برو دکتر

زمانبندی خدا بی نظیر است نه هیچگاه دیر نه هیچگاه زود اندکی بردباری می طلبد و ایمان بسیار؛اما ارزش انتظار را دارد.....

لوبیا تاپیک که در مورد شرح اقدام ها خواسته بودی کسی داوطلب بشه ،من زدم.فقط یه تعدادش مونده چومپن عکس بالا نمیاد اونارم میذارم.

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5313349&slug=شرح-اقدامات-به-همراه-کیت-های-تخمک-گذاری-خانم-های-باردار-با-جنسیت-دلخواه-در-تاپیک&postId=162107119

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
لوبیا تاپیک که در مورد شرح اقدام ها خواسته بودی کسی داوطلب بشه ،من زدم.فقط یه تعدادش مونده چومپن عکس ...

سلام لی لی جونم

خوبی؟

چند روزه نیستی دختر. کهیرت کامل خوب شد؟

چه سورپرایز کردی منو افرین! دست مریزاد!

فقط قفلش کن کس دیگه ای نیاد کامنت بنویسه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
سلام لی لی جونم خوبی؟ چند روزه نیستی دختر. کهیرت کامل خوب شد؟ چه سورپرایز کردی منو افرین! دست مری ...

سلام عشقم.

یکم سرم گرم بود نتونسته بودم بیام.

اره خداروشکر کامل از بین رفت.

فداتم این همه توزحمت میکشی کمترین کاری بود که میتونستم انجام بدم اره قفل.سر زدی؟

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
حالا میدونی چیه من حالم خیلی خوب بود ولی فردای شبی که اچ سی جی زدم رفتم خونه مادرم و خیلی کاره سنگین ...

ببین من ماه پیش ۶ تا امپول hmg زدم بعد رفتم دکتر سونو کرد گفت موقع نزدیکی مواظب باش و رعایت کن، س ک س خشن نداشته باشین چون خیلی فولیکول بالغ داری و شاید خونریزی کنی. دو روز بعد از امپول ازاد سازی درد شدیدی زیر دلم و کمرم داشتم طوری که دولا راه میرفتم. احتمالا بخاطر تعداد زیاد فولیکول بودش ولی تاشب دردش تموم شد. خونریزی هم نکردم باردارم نشدم.خخخ

حالا شما دردت تموم شد؟ مال من تقریبا یه نصفه روز بود. ولی شما دردت زیاد بوده برو دکتر چک کن

2706