2752
2734
آفام جان منم به جز ژل و دوسین همه اونارو استفاده کردم به اضافه قرص اوابوست. ولی فعلا که منم منفی ام. ...

گلم تا پریودی نیومده امیدوار باش

انشاالله که بارداری 

اگر خدایی نکرده باردار نبودی غصه نخور حتما صلاحت بوده و حکمتی داشته

به امید خدا ماه بعد

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
خدا راشکر کاش همه خفیف بگیرن  من هم خودم بهترم  دختر کوچیکه یه دو روز بعد خودم شروع شد ا ...

امیرعلی جان استرس نگیری واسه امیرعلیت خوب نیس

خداروشکر که خفیفه و به زودی خوب میشن دخترای گلت

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم تا پریودی نیومده امیدوار باش انشاالله که بارداری  اگر خدایی نکرده باردار نبودی غصه نخور ح ...

مرسی از دلداریت مهربون جان. حالا منتظرم ببینم پری میاد یا نه؟! ولی ترشحاتم هم امروز یه جوریه که فکر میکنم همین الاناست که پری بیاد. 😜 دیگه هر چی خدا بخواد. 🙂

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
مرسی از دلداریت مهربون جان. حالا منتظرم ببینم پری میاد یا نه؟! ولی ترشحاتم هم امروز یه جوریه که فکر ...

قربونت عزیزم

مطمئن باش هرچی خدا بخواد بهترینه

2731
ااقدامام پنج شنبه شب جمعه ظهر ساعت ۱۲ امروزساعت۷صب

12ظهر اذان.

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
ازروز۱۴هم کیت زدم اول رنگ نداشت بعدهاله الان روز۱۹دتاخط افتادمیخوام بدونم رووز ۱۷نزدیکی داشتیم یعنی ...

اگه امروز دو خط افتاد ممکن هست تخمک ازاد بشه و امکان بارداری دارین. چون اسپرم معمولا ۳ روز زنده خست.

اگه پسر میخوایین امشب و فردا صبح هم نزدیکی کنین

اگه دختر میخوایین همون اقدامتون کافیه 

اگه نمیخوایین باردار بشین فردا اورژانسی بخورین

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
لوبیا جان من ترشحات تخم مرغی بیرنگ دارم اینا واسه چیه؟ واسه فردا نوبت دارم میرم سونو

معمولا برای تخمک گذاری

البته ممکنه ۵-۶ روز قبل از تخمک گذاری این ترشحات شروع بشن

آخه نمیدونم  چرا نمیشیم با اینکه ژل بی بی دنس و آسپرین و شربت گافنزین  استفاده کردم حالا ...

گلم ناراحت نباش. هر ماه ۲۵٪ شانس هست. ضخامت رحمت خوب بوده؟ سونو دادی وقتی کیتت مثبت بوده؟

ماه بعد دوفاستون هم امتحان کن

سلااام عزیزم این چ حرفیه گلم ببینقرص دیمن هیدرینات هم برای حالت تهوع اش خوبه هم سردرد اما ک حالت ته ...

باشه ممنون 

دختد بزرگم طرفای ظهر تب کرد و کمی هم بدن درد داره فعلا ایتامینوفن500دادم بهتره 

این هفته هم.مرتب امتحان داره 

هر دوشون میگن ضعف دارن 

خیلی نگرانشونم

سلااام عزیزم این چ حرفیه گلم ببینقرص دیمن هیدرینات هم برای حالت تهوع اش خوبه هم سردرد اما ک حالت ته ...

سرفه نمیکنن نیازی به دکتر که نیست 

خودمم یه ساعت خوبم یه ساعت بد 

خدا خونه زود خوب بشیم 

راستی دختر کوچیکه گلاب به روت یکم اسهال هم گرفته البته آب سیبش دادم.

راستی از زمان بروز علائم دوره اش 14روزه  یعنی بعد14روز خوبه خوب میشیم.

امیرعلی جان استرس نگیری واسه امیرعلیت خوب نیس خداروشکر که خفیفه و به زودی خوب میشن دخترای گلت

ممنون عزیزم نمیدونم از نگرانیه یا از بارداری 

همینطور میخام بزنم زیر گریه 

برام دعا کنین

سرفه نمیکنن نیازی به دکتر که نیست  خودمم یه ساعت خوبم یه ساعت بد  خدا خونه زود خوب بشیم& ...

امیرعلی جون انشاالله به زودی خوب خوب بشین🤲❤🤲❤

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2706