2737
2739
وای آیلین دقیقا منم دلسرد شدم همش فکر میکنم این ماه اگه نشد دیگ‌ول کنم هی میگم یعنی کارم درسته؟اگه ...

نه اینکار ها رو نکن. عزیزم شما بچه اولته. بلاخره آدم برای روزهای پیری و کوری و برای ارضای حس مادری نیاز داره که نسلشو ادامه بده. شاید خودخواهی باشه ولی غریزیه. آدم اگه بچه نداشته باشهامیدی به ادامه زندگی نداره. یکی از همکارهای من طلاق گرفته و بچه شو این نگه میداره. اوایل می گفت کاشکی اصلا بچه دار نشده بودم ولی الان میگه به خاطر این بچه است که هر روز با امید از خواب بیدار میشم. به عشق اون بر میگردم خونه. اگه نبود دیوونه میشدم.

منم فقط به خاطر دخترم می خوام دومی رو بیارم. میگم وقتی منو پدرش نبودیم یکی رو داشته باشه حداقل بتونه حرف دلشو بهش بگه. حالا خواهر یا برادر. ولی اوضاع خیلی خرابه و فقط باید توکل کرد. باید به روزهای خوب امیدوار بود

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لوبیا جون من خیلی تعجب میکنم شما میگید ادرار باید غلیظ باشه و ۴ساعت چیزی نخوری..برا مدیکور اینجوریه؟ ...

ادرار غلیظ واسه این خوبه که اگه هورمون خیلی خیلی بالا نباشه، برای تشخیص کمرنگ شدن کیت خیلی دقیقتر عمل میکنه. 

وگرنه کیت معمولی وقتی هورمون رو اوج باشه، هم احتمال زیاد خوب پر رنگ میشه. 

اعلااا با دستگاه مخصوص کیت میزنه که حتی مقدار هورمون رو هم میگه. دیروز که هورمون رو اوج بثد ۶۵ بود. شب با ادرار رقیق تر کیت زد و ۲۸ بود.

صبح با ادرار غلیظ زد ۴۰ بود. یعنی هورمون تو بدن پایین نیومده ولی به خاطر غلظت ادرار کم و زیاد نشون میده. من خودم همیشه سای میکنم با ادرار خیلی غلیظ کیت بزنم.

اگه ببینم ادرارم خیلی غلیظ نیست و کیتم زیاد پر رنگ نیست میفهمم که احتمال زیاد هورمون بالاست ولی کیت کمرنگه!

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
والا اگ پریود بشم اره فعلا دوروزه عقب افتاده نگرانک مشکلی نباشهه 

احتمالا برای گرمی جات و داروهایی که میخوریم بدنمون تغییر میکنه. انشالله که زودتر حل میشه

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2728
2740

سلام، یکی ازدوستای منم طب سنتی زبونشودیده گفته طبعت بلغمی و کمی سوداویه ورحمت سرده،بچه اولش دختره .تاطبعش درست نشه همینه گفت شوهرمم سردبوده

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
ارره ولی همون ۲۸ام شدددم  اووبوست رو‌باید تاکی خورد میشه روزی یدونه خورددد

من چون تنبلی داشتم دو تا خوردم اره فک کنم‌میشه 

بعضیا میگن تا تخمکگزاری

بعضیام‌میگن‌بعدش هم‌خورده بشه

من چون تنبلی داشتم دو تا خوردم اره فک کنم‌میشه  بعضیا میگن تا تخمکگزاری بعضیام‌میگن‌بعدش هم‌خ ...

مرسی عزیزززم😍

من انقد گشتم۱۵تا دونه پیدا کردم اوضاع تخمک گذاریم انقدرا بد نیست فقط برای زودتر سدنش میخوام بخورم بد از بعد تمام سدن پریودی تا تخمک گذاری روزی یدونه بخورررم ؟

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
2706