2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این امپول hcg میدونم واس ازاد شدن تخمک هست کیا باید استفاده کنن لوبیا جان یه توضیحی میدی اگر همه م ...

امپول فقط کسی که بشدت تنبلی داری. وگرنه تو روند بدنتون تغییر ایجاد نکنین! اگه بدن خودتون فولیکول میسازه لترزول و محرک اصلا استفاده نکنین! فلوکونازول من خودم قصد استفاده ندارم. حالا اون به تصیمیم خودتون. بعضی ها میگن قلیایی میکنه.

اسپرین ضخامت رو کم میکنه کمی. اگه ضخامتتون خوبه میتونید قبل از اقدام بخورین. 

ماهیت شربت گایافنزین بسیار اندکی اسیدی هست. ولی شاید بدن رو زیاد اسیدی نکنه. ولی چون مخاط رو روان میکنه برای کسی که ترشحاتش کمه از ۵ روز قبل از تخمک گذاری ارزش داره استفاده باشه. اگه کشی ترشحاتش خوبه استفاده نکنه. 

شربت سرفه؟

این خرافات است یا نه؟ بعضی زن ها قسم می خورند که پیش از رابطه جنسی یک قاشق شربت سرفه بخورید. آیا واقعی است؟ متخصصین معتقدند که داروهای سرفه و گلودرد حاوی ترکیبی از گایافنزین هستند که به رقیق شدن ماده لزج گردن رحم کمک می کند و در نتیجه سیر اسرم مرد هموارتر می شود. بسیاری از زن ها از این روش برای بارداری سریع تر استفاده می کنند و ممکن است که این روش برای تعین جنسیت نوزاد پسر نیز موثر باشد.

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2731
ی دکتر طب سنتی با دیدن عکس زبونم گفت ک طبعت گرمه تخمدان راستت کیست ریز داری بچه اولت هم به احتمال ...

ما تا حالا دیدیم فقط تعداد اقدام بیشترین تاثیر رو داره. میشه شماره دکتر سنی تون رو به ما همی بدین؟

ما تا حالا دیدیم فقط تعداد اقدام بیشترین تاثیر رو داره. میشه شماره دکتر سنی تون رو به ما همی بدین؟

چشم

‏‪0939 178 8458‬‏

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
اخهه من ۱۷ام تخمک گذاری کردم احتمالا امروز یا فردا باید بیاد ولی پیداش نیست  اگ نشمم ینی دیرار ...

تا فردا نتایج مقایسه رو میگم. ۱۷ ام ازاد بشه، سیکلت ۳۱ یا ۳۲ روزه میشه نرمالش. البته تا ۱۶ روز بعد از تخمک گذاری هم جا داره پریود بشاد. یعنی حتی اگه سیکلت ۳۳ روزه هم بشه طبیعی هست

خب دیر نکردی ماهای پیشم تخمکگزاریت ۱۷سیکل بود؟ تا ۳۲جا داری بنظرم

ارره ولی همون ۲۸ام شدددم 

اووبوست رو‌باید تاکی خورد میشه روزی یدونه خورددد

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍