2737
2739
عزیزم بخور از طرفی شما مطمعنی با همون اقدام تو بهمن میگیره؟؟؟اونوقت خدایی نکرده اگ نگرفت سما اسفند م ...

پس فقط ماه اقدام نزدیک تخمک گذاری نباید خورده بشه؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
اشکال نداره همین ک‌ همسرتم‌خورده‌خوبه ازمایش اهن دادی؟؟ببینی ذخایر اهنت چطورا؟؟؟ من‌خودم با اینک ه ...

بالاخره پریود شدی یا نه فترس جونم؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ممنون از مطالب خوبتون  یه سوال داشتم من یه فیبروم اینترمورال داشتم یعنی داخل رحمی با همون ...

سلاام عزیزم من دیدم کسایی ک اینترمولار بودن و‌دوجنسیت رو‌داشتن اما بازم از دکترت بپرس 

فیبروم بخاطر ترشح پروژسترون بیش از حد ب وجود میاد ک‌میهاد‌بدن رو برای بارداری اماده کنهه 

مامان خودم هر دو جنس رو داشت فاصبله منو بردادرم یسال بود تازه 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
2742
نه! با جلوگیری اسپرم هارو هدر میدین. عکس کیت هاتو بفرست بگم کی برین اقدام. تا ۷ روز ذخشره اوکی هست

من همش نگرانم نمیدونم چیکار کنم میگم نکنه کیفیت اسپرم پایین اومده

عکس گذاشتم نمیاد. سایت مشکل داره

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
بالاخره پریود شدی یا نه فترس جونم؟

نههه لوبیااا😭😭😭دردش هست ترشحاتش هستت منقبض شدنه هست اما نمیاااد 

بد من مرخصی گرفته بودم برای روزا اقدامم قشنگ زد تو حالم گفت تاتو باشی برنامه نریزی خواست نشون بده رئیس کیه

منظورت Fe؟ نه تازگیا ندادم برم آزمایششو بدم؟اگه پایین باشه نباید اقدام کنم؟

اره گلم اره ازمایش بده اما اقدامم بکن فوقش تو بارداری قرص میخوری‌

ادم‌وقتی زایمان میکنه خون از دست میده خواهر خودم سر زایمان دوواحد خون زدن بهش برای اینک این قرص اهن‌نخورده بود 

ایشالا برلی شما نرماله 

2740
پس فقط ماه اقدام نزدیک تخمک گذاری نباید خورده بشه؟

دقیقا البته اگ پسر میخوایدا باید قطش کنید 

شربت گایافنزین هم اسیدی میکنه نخورید 

دوره هام ۳۲ روزس س تا کیت زدم روز ۱۴ ۱۵ ۱۶ ک یکیش فقد هاله انداخت دیگه منم بیخیال شدم نمیزنم چون من ...

شما احتمالا تخمک گذاریتون ۱۸-۲۰ باشه

باید کیت زدن رو تا ۲۰ سیکل ادامه بدید و حتما با ادرار زرد پر رنگ کیت بزنید 

دپ صحغه اول تاپیک و نحوه کیت زدن رو بخونید

اوج ترشحات یک یا دو روز قبل از تخمک گذاری هست و روز تخمک گذاری ترشحات خیلی کمه. این هم صفحه اول توضیح دادم

نههه لوبیااا😭😭😭دردش هست ترشحاتش هستت منقبض شدنه هست اما نمیاااد  بد من مرخصی گرفته بودم برا ...

اونروز گفتم بهت که دیر تخمک گذاری کردی و دیر پری میاد گلم

مرسی عزیزم ماهم خوبیم. وااااااای ساناز بیا ستاد روحیه دهی😂😂😂😂 خودم پسر دوس دارم. کجا رفته بود ...

خوب پسره دیگه. حتما آلت پسرونه رو دیدن وگرنه نمی گفتن. دی خیلی دقیقه بیخودی نمیگه که سابقه شو خراب کنه

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
عزیزم بخور از طرفی شما مطمعنی با همون اقدام تو بهمن میگیره؟؟؟اونوقت خدایی نکرده اگ نگرفت سما اسفند م ...

عزیزم راستشو بخوای من اصلا نمیتونم قرص آهن بخورم..همه نوعشو امتحان کردم بدون استثنا بالا میارم..فک نمیکنم کل طول عمرم یه بسته آهن تونسته باشم بخورم

من همش نگرانم نمیدونم چیکار کنم میگم نکنه کیفیت اسپرم پایین اومده عکس گذاشتم نمیاد. سایت مشکل ...

آپلود کن اینجا، یه لینکی میده. اون لینک رو کپی کن بفرست

https://imgbb.com/

2706