2752
2739
من فولیک اسید نخوردم اصلا..بهداشت بهم داد دادم همسرم خورد 🙂

عه چرا فولیک اسید جلوگیری میکنه از اختلالات ژنتیکی ک میتونه اتفاق بیفته 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوره هام ۳۲ روزس س تا کیت زدم روز ۱۴ ۱۵ ۱۶ ک یکیش فقد هاله انداخت دیگه منم بیخیال شدم نمیزنم چون من ...

والا نمیدونم اینو از لوبیا بپرس 

2731

با اجازه استارتر

لطفا تاپیک آخرمو بخونید اگر تونستید راهنمایی کنید مرسی

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیک الْمُشْتَکی وَ عَلَیک الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اَللَّــهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَینَا طَاعَتَهُمْ وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِک مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجا عَاجِلا قَرِیبا کلَمْحِ الْبَصَرِ أَوْ هُوَ أَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِی یا عَلِی یا مُحَمَّدُ اِکفِیانِی فَإِنَّکمَا کافِیانِ وَ انْصُرَانِی فَإِنَّکمَا نَاصِرَانِ یا مَوْلانَا یا صَاحِبَ الزَّمَانِ اَلْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی أَدْرِکنِی السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ
عه چرا فولیک اسید جلوگیری میکنه از اختلالات ژنتیکی ک میتونه اتفاق بیفته 

عزیزم من اگه خدا بخواد بهمن اقدام دارم. می خواستم از الان شروع کنم به خوردن فولیک اسید برای جلوگیری از نقایص عصبی جنین. میگن سه ماه قبل باید شروع کرد. حالا چیکار کنم؟ نخورم؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
عزیزم من اگه خدا بخواد بهمن اقدام دارم. می خواستم از الان شروع کنم به خوردن فولیک اسید برای جلوگیری ...

عزیزم بخور از طرفی شما مطمعنی با همون اقدام تو بهمن میگیره؟؟؟اونوقت خدایی نکرده اگ نگرفت سما اسفند میری اقذام باز اونموقع هم میخوری 

بلوغ تخمک های ما سه ماه طول میکشه تخمک این ماه شما هرچی باشه نتیجه کاراییه ک‌شما س ماه قبل کردیددد

البته تخمک تو جنسیت تاثیر زیادی نداره بیشتر محیط رحم و قلیایی بودنشه ک تاثیر داره 

اما تخمک خوب باعث لقاح زودتر میشه 

بنظرم حتمااا بخور 

میدونم..ولی من برا قرص خوردن خیلی تنبلم..پارسال یه مدت خوردم دیگه ادامه ندادم

اشکال نداره همین ک‌ همسرتم‌خورده‌خوبه

ازمایش اهن دادی؟؟ببینی ذخایر اهنت چطورا؟؟؟

من‌خودم با اینک هموگلبینم عالی بود ذخایر اهنم بسیار پایین بود

سلام ممنون از مطالب خوبتون 

یه سوال داشتم من یه فیبروم اینترمورال داشتم یعنی داخل رحمی با همون فیبروم باردار شدم و خداروشکر دخترم به سلامت بدنیا اومد الان دو سالشه دوست دارم برای بعدیم پسر دار بشم الان نه چند سال دیگه، تو اطرافیانم هر کی فیبروم داشته اینترمورال فقط یه جنسیت داشته یعنی یا بچه هاشون همه دختر بوده یا همه پسر

بنظرتون ربط داره جنسیت به فیبروم؟ 

خدایا شکرت ♡♡
اشکال نداره همین ک‌ همسرتم‌خورده‌خوبه ازمایش اهن دادی؟؟ببینی ذخایر اهنت چطورا؟؟؟ من‌خودم با اینک ه ...

منظورت Fe؟ نه تازگیا ندادم برم آزمایششو بدم؟اگه پایین باشه نباید اقدام کنم؟

بله عزيزم 

خدایا شکرت. ایشالا که سالم و سلامت با جنسیت دلخواه بیاد بغلت.یه چند روز نیومدم ماشالا چه کردید مامانا.مامان نورا و شما تبریک میگم بهتون😍😍

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
 @لوبیا99 میگم ما الان آخرین رابطمون پنج روز پیش بود آیا این تاثیری رو اسپرم نمیذاره!!؟؟ آیا ...

نه! با جلوگیری اسپرم هارو هدر میدین. عکس کیت هاتو بفرست بگم کی برین اقدام. تا ۷ روز ذخشره اوکی هست

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
سلام ممنون از مطالب خوبتون  یه سوال داشتم من یه فیبروم اینترمورال داشتم یعنی داخل رحمی با همون ...

نه به نظر من اصلا ربطی نداره. 

کلا فیبروم، نگاندرومتریوز خوندم که شانس پسر رو کمی پایین میاره چون در مقایل تحرک اسپرم کمی مثل عامل بازدارنده عمل میکنه ولی دلیل نمیشه که کسی با فیبروم پسر دار نشه. ایشاللا شما هم میشین

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹