2733
2734
سلام امروز دکتر رفتم برام پنج ورق قرص ویتامین D    داده بنظرتون تو رژیم پسرزاییم تاثیرداره ...

عزیزم وجود ویتامینd3باعث لانه گزینی میشه و منبودش بااعث میشه بارداری اتفاق نیفته حتماااا قرصتو بخور 

فولیک اسیدم بعد از پاک‌شدن از پریودی قطع کن چون میگن تو هفته تخمک گذاری استفاده شه باعث‌دختر شدن میشه نمیدونم چقدر درسته 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
عزیزم من نمیدونم تو رژیم تاثیر داره یا نه!اما کمبودش باعث سقط میشه خدایی تکرده اگر باردار بشی!من که ...

دیروز رفتم متخصص زنان بهم داد نمیدونم الان بخورم یا ن بهشم یادم رف بگم رژیم دارم برا پسرشدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  دخترم 13سالشه تب38و نیم وکمی سرفه میکنه  چیکارش کنم تا فردا بریم دکتر استامینوفن5 ...

امیر علی جان حال دختریت چطوره؟؟

دکتر بردینش؟؟؟

2731
@امیرعلی99    حال دخترت چطوره گلم؟ از دیشب کمی نگرانشم. تبش اومد پایین؟

لوبیا جون من خیلی تعجب میکنم شما میگید ادرار باید غلیظ باشه و ۴ساعت چیزی نخوری..برا مدیکور اینجوریه؟چون منم شاید این ماه که اقدام دارم با مدیکور تست بزنم..ولی مکس ادرار خیلی غلیظ نمیخواست من اون شبی که به اوج رسید ساعت۱۰شب گذاشتم که قبلش کلی چایی و آب ...خورده بودم

راستی بچه هاا میشه ی ماه زنی تخمگ گذاری نداشته باشه ؟ یا هرما تخمگ گذاری میشه؟

وقتی فولیکول بالغ نشه تخمک گذاری انجام نمیشه 

برای کسایی ک تنبلی تخمدان دارن این اتفاق معمولا میفته 

2706