2737
2739
فعلا هورمون ال اچ تو بدنت بالاست. اقدام دیشبت اصلا بد نبود! نگران نباش. اگه امشب ازاد بشه، که ا ...

اگر هم كيتم  منفي بشه امروز اشكال نداره ؟ 

خدايا حواست به من باشه، من تمام دل خوشيم بزرگىِ توست 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا شوهرت خیلی خیلی خوبه پیاز.شوهر من هر وعده میخورد.قدرت باروری مرد و زیاد میکنه. سیر برا خودتم حو ...

مرسی لی لی جونم. خودت خوبی گل پسری حالش خوبه. مادر و پسر کیف می کنید؟

لی لی تو گرد نخل مصرف کرده بودی؟ برای همسرم توصیه کردن نمی دونم تو شهر ما پیدا میشه یا نه؟

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2742
سلام من نمیدونم اینو‌‌.‌‌.. میگم بنطرتون امروز برم برا ازمایش بتا زود نیس ۲۰روز میگذره از تخمک گذاری ...

به نظر من که برو‌.حالا باز از بقیه هم بپرس

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
سلام من نمیدونم اینو‌‌.‌‌.. میگم بنطرتون امروز برم برا ازمایش بتا زود نیس ۲۰روز میگذره از تخمک گذاری ...

آره عزیزم، برو. زود نیست دیگه ۲۰ روز از تخمکگذاریت گذشته. با خیال راحت برو...

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

سلام . من امروز رفتم سونو.

خدارو شکر ساک و جنین بود . ضربان قلبش ۱۱۶ بود .

۶ هفته و ۵ روز زده سن جنین .

من حساب کردم میشه ۴ آخرین سیکلم🤔 . چجوری میشه؟

سن بارداری با سن جنین فرق داره؟

سلام . من امروز رفتم سونو. خدارو شکر ساک و جنین بود . ضربان قلبش ۱۱۶ بود . ۶ هفته و ۵ روز زده سن ج ...

عکس سونو با عکس کیت هاتو بفرست و بگو اقدام هات کی بودن منم نگا کنم

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2738

سلااام من دیروز ظهر کیت زدم و هاله انداخت

امروزم باز میزنم

اگه پررنگتر شد شب اقدام کنیم یا نه؟

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
عزیزم عکس نمیاد . فکر کنم سایت مشکل پیدا کرده.

آره منم نتونستم بزارم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
سلااام من دیروز ظهر کیت زدم و هاله انداخت امروزم باز میزنم اگه پررنگتر شد شب اقدام کنیم یا نه؟

@لوبیا99

میگم ما الان آخرین رابطمون پنج روز پیش بود آیا این تاثیری رو اسپرم نمیذاره!!؟؟

آیا رابطه با جلوگیری داشته باشیم و بعد اقدام کنیم بهتره یا نه؟

اگه امشب یا فردا شب رابطه داشته باشم مشکلی پیش نمیاد

جواااب بده😣

من خودمم قصد رژیم سفت وسخت ندارم. فقطپریود تا  تخمک گذاری کیخوام رعایت کنم. ۱۶-۱۷ روز اون ...

سلام امروز دکتر رفتم برام پنج ورق قرص ویتامین D    داده بنظرتون تو رژیم پسرزاییم تاثیرداره موندم چیکار کنم این ماه میخام اقدام گنم فولیک اسیدم داده

سلام امروز دکتر رفتم برام پنج ورق قرص ویتامین D    داده بنظرتون تو رژیم پسرزاییم تاثیرداره ...

عزیزم من نمیدونم تو رژیم تاثیر داره یا نه!اما کمبودش باعث سقط میشه خدایی تکرده اگر باردار بشی!من که هم امپولش رو زدم هم قرصش رو خوردم!چون خیلی پایین بود!

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد(وعجل الفرجهم)🌹 💙😍خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍💙خدایا شکرت ❤صلی الله علیک یا فاطمه الزهر❤خداجونم مرسی بابت دوتا فرشته ای بهم دادی...😍🥰😇خودت مراقبشون باش👭
2706