2733
2739
اقدامامو براfotros گفتم اشتباه گفتم  من از ۸سیکل ترشح زیادم شروع شد ۹سیکل ۱۲ونیم سیکل کیت زدم ...

@جنگلم    

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نترس اقدامات که خوب بود

واقعا میگی اخه دوم ۵۰..۵۰... اقدام سوم ک ۱۰۰درصد نرسیده میخای منو دلگرم کنی

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
2731

خدا خودشم نمیدونه من ازش چی میخام تا دیروز میگفتم فقط باردار بشم حالا بی بی مثبت دوباره ی بهانه ی دیگ میگما ولی تنها روزنه ی امیدم اینه با نذرایی ک کردم از ۱۰محرم تا پایان صفر و من دقیقا با تموم شدن نذرام بی بیم مثبت شد شایدم خدا بهم نظر کنه نمیدونم

منم دعا کن 🥴

قوربونت برم تو همیشه تو ذهنمی عزیزم.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2738
اره عزیز دلم فدات بشم ایشالا خدا قسمت خودت کنه ماه بعد با یه عالمه اقدام بالا بی بی برامون بزاری پیش ...

ولی کیت شبت پررنگ احتمالا ادرار صبحت رقیق بوده من مطمینم اقدام سومت رسیده نگران نباش 

من که اوضاعم بدتره 

من ماه پیش اقدامام عالی نگرفت 

اینماه کیت زود رنگ گرفت هول هولکی سد وگرفت 

خدا خودش بهم نطر کنه 

چون برای من خیلی حیاتیه

عزیزم من تازه واردم نمیشناسم زیاداما واقعاااا ازصمیم قلبم خوشحالم برای شما وامیرعلی جون ایشالانی نی ...

ایشالا عزیزم قسمت خودت.غریبه و اشنا نداریم اینجا همه رفیقیم.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
وای خدا عجب روزیه😍😍😍😍😍😍خیلی خوشحااااااالم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

عزیزی جنگلم.قسمت خودت ایشالا.

جنگل امکان داره پسر بعدا دختر بشه ؟اونروز تو گفتی الان به مامان گفتم اونم به خواهرام گفت .یاد حرف تو افتادم.

ای جانم خدا حفظش کنه عزیزم...حالا بیا بگو چ‌جوری اقدام‌ داشتی؟رژیم هم داشتی؟

مرسی گلم.نوشتم برا یکی از بچه ها.عکس کیتو میذارم براتون با اقدام.والا زیاد نه لبنیات و ترشی حذف بود 

تبریک بهت میگم لی لی عزیز من از خواننده های تقریبا خاموشم وای از اول تاپیک باهاتون هستم انشالله بعد ...

عزیزمی خانمی مرسی از دعای خوبت.

ایشالا شما هم به هرچی میخواید برسید.دیگه من مامان استرسی این تاپیکم معروف شدم 😬

2706