2752
2734
مرسی عزیزم آره اولی من  جمعه ۱۴سیکلم ساعت ۲شب اقدام داشتم یادت باش توام بودی بعد شنبه ۹ صبح و ...

ایول اقدامات ک عالی بودن پس من و تو امیر علی با هم هستیم خداروشکر درخواست دوستی میدم قبول کن

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
چقد امروز بی بی مثبت و بتا مثبت داشتیم. منک کلی خوشحالم، انشالله همسشه اخر هرماه تعداد بیشتری از دوس ...

عزیز دلم بی بی خودتم ایشالا ب زودی مثبت میشه مهربون

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا تک تکتون از ته دلم همچین روزی و ارزو میکنم و از خدا میخوام اشک شوق همچین لحظه ای رو قسمتتون کنه. ...

حتمااا لایقی هر مادری لایقهه 

ممنونم دوست عزیزز

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
2731

@امیرعلی99    @لوبیا99 @lilikhanoom    @جنگلم    و..... بقیه

من کلا هدفم از انجام کارای پسر دار شدن این بود ک تمام کارهایی ک به نفع پسر هست رو انجام بدم و نتیجه رو بسپارم ب خدا چون اونقدرا برام مهم نبود پسر بشه چون من خودم دوتا دختر دوس دارم شوهرم پسر ولی  میگه همیشه اینا دست خداس دختر پسری و اونم نظر منو داشت ک شرایطش رو رعایت کن هرچی شد .... ولی نمیدونم حکمت خدا چی بود با سه ماه تلاش و کیت و سونو اقدامام تو بدترین شرایط شد و همش به نفع دختر فقط همین ازارم میده میکم کاش میشد من اقدامای بالا رو داشتم و اونموقع هرچی میشد میگفتم من تلاشم رو کردم و نشد ولی اینجوری اگ دختر بشه همش با خودم میگم اقدامام داغون بود و غبطه میخورم هرچند ک با ایمان ضعیفم هنوزم میدونم ک اگ دختر بشه بازم اونم کار خداس ولی خب .........

بچه ها زیردلم درد میکنه مثل موقع پریودی طبیعیه یا نه؟

اره گلم

دوستان این آزمایش مثبته؟!

گلم مثبته

مبااارکه انشاالله صحیح و سالم بغلش کنی😍😍

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
@امیرعلی99    @لوبیا99 @lilikhanoom     @جنگلم    و..... بقیه ...

عزیزم امار پسز دارشدن با یک اقدام۵۵درصده خدا بخواااد و صلاحش باشه مطمعن باش پیشش کاری نداره 

راسی من چندروز نبودم اگ‌اشتباه نکنم بیبیت مثبت شدبهت تبریک میگم بازداری خوبی رو داشته باشی انشالله یه بچه سالم باهمون جنسیت دلخواه خدا تو دامنت بذاره 

برای ماهم دعاکن♥️

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍

وااااای تبررریک میگم لی لی جوون.....

ما رو تنها ندار و از اقدام هات و رزیم ات بگو....

چقدر امروز روز خووووبی بوووود....خدایا شکرت.....

لوبیا جان نمیدانم ماها چ کار خوبی کرده بودیم که با این گروه و شما اشنا شدیم......من حتی اگه نتیجه دلخواه رو نگیرم خیالم راحته تلاشم رو بر پایه وقت و زحمتی که شما کشیدید رو کردم. خداااا بهت هر چی که میخای بده.....

لی لی جون برای همگی مون دعااااا کن.ـــ

برای لوبیا جووون اختصاصی

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭

بچه هایی که باردارید تیکر بدارید 

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
عزیزم امار پسز دارشدن با یک اقدام۵۵درصده خدا بخواااد و صلاحش باشه مطمعن باش پیشش کاری نداره  ر ...

اره عزیز دلم فدات بشم ایشالا خدا قسمت خودت کنه ماه بعد با یه عالمه اقدام بالا بی بی برامون بزاری پیش خدت هیچ کاری نداره این منم ک ناشکرم   من ۱۱سیکل صبح کیتم کمرنگ بود ۶صب .... ۸سیکل ی اقدام داشتم ۲شب ۴۴ساعت بعدش ۱۰سیکل ۸شب ی اقدام و یازده سیکل ۶صب با کیت کمرنگ ی اقدام ....

مرسی از این همه لطفت نگار.همتون عشقید بخدا

تبريك ميگم عزيزم ايشالا به مباركى و ميمنت مارو هم دعا كن خيلي اين حالتو دوست دارم تجربه كنم 💐

خدايا حواست به من باشه، من تمام دل خوشيم بزرگىِ توست 🙏
@امیرعلی99    @لوبیا99 @lilikhanoom     @جنگلم    و..... بقیه ...

عزیزم همه چیو بسپار به خدا و نگران نباش ..بخدا ما دو تا خواهر بودیم که مامان و بابام خدایی هییییچ وقت هییییچ وقت به دلشون هم داه نمیدادن بگن چرا پسر نداریم هرکی میگفت بذارید بچه دارشید یه برادر باشه برا خواهراش مامانمو بابام‌میزدن تو ذوقشون ..ولی کاملا ناخواسته و کاملا اتفاقی با جلوگیری طبیعی مادرم باردارشد مامانم گریه میکرد میگفت چرا حامله شدم بچه نمیخوام بخدا پدرم اینقد نارحت بود که دنبال امپول میگشت برا مادرم که سقط کنه ..مامانم کیسه سیمان و کیسه گچ جابه جا میکرد از پله میپرید ولی خداروشکر هیییبیچی نه به خودش نه به بچه آسیب نرسوند بعدش که رفت سونو گفتن پسره..مامانم میگفت بخدا من اصلا ارضا نشدم و فک کنم با پیش آب حامله شده بود ولی چون خواست خدا بود بچه ش پسر شد و با همه کارایی هم که کرد هیچیش نشد..اینارو گفتم که توکلت فقط به خدا باشه ..انشاالله همه چی طبق میل خودت میشه ...ببخشید طولانی شد

2706