2733
2734
سلام سلام دیدی گفتم سالم و پسره 🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊 لی لی خانم شیرینی من یه ماج گنده رو شکمت هست که ب ...

لوبیا جان اگه اشتباه نکنم امارت صد درصد بوده عزیزدلم؟؟

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم از من که وزنت بیشتر نیست ...من ۸۰کیلوهستم خخخخ با قد ۱۶۴

حالا من برعکس شما قدم ۱۸۳ هست وزنم ۶۵ کیلو، البته تو خورد و خوراکم مراعات میکنم ک وزنم مثلا زیاد بالا نره. الان نمیدونم ایا این برا بارداری مشکل ایجاد میکنه یا نه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
اره گلم نی نی اولمه. بذار کیت هارو مجدد میفرستم.جمعه مثبت شد صب و شب اقدام کردم.شنبه پر رنگتر شد فق ...

عزیزم من تازه واردم نمیشناسم زیاداما واقعاااا ازصمیم قلبم خوشحالم برای شما وامیرعلی جون ایشالانی نی هاتون سالم  بیان توبغلتون التماس دعا

فعلا دلبری جون رو ان تی گفته دختر. ببینیم انامولای ایشاللا پسر بشه

انشاالله اونم پسره

س۴ هم ان تی گفته بود دختر که پسرشد خداروشکر

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
فعلا دلبری جون رو ان تی گفته دختر. ببینیم انامولای ایشاللا پسر بشه

لوبیا جان دخترعمه همسرم تو همه سونوگرافی گفتن بچه دختره حتی سونوهاشم نگه داشته وقتی بچه به دنیا اومد پسر دادن بغلش اصلا خود بدبخت هنگ کرد نتونست کل سیسمونی عوض کنه فقط لباسا عوض کرد تخت و اتاق بچه کلا صورتی هست با کلی عروسک دختر😂😂 میگه دیگ اینا طرف قبول نکرد تعویض کنه. چون زایمانش طبیعی بود دیگه باور کرد این بچه خودشه الان پسرش چهارسالشه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

من تاحالا اقدام نکردم نمیدونم چرا اسم بچه میاد دلم میشکنه واسترس واشک باهم میان تو وجودم.نمیدونم چیکاربکنم.به خدا التماس میکنم منو بی نتیجه نذاره چون میدونه خانواده همسرم چجورین😔من پنج تا خواهردارم جاریام پسردارن هرکدومشون دوتا یکیشون گفته بود فاطمه بچه اولش دختره.نمیدونم چیکارکنم تمام دلگرمیم خداو این تاپیک😭😭😭توروخدا برام دعاکنید

عزیزجان تبریک میگم، ان‌شاءالله این سری بارداری راحت و بدون ترس و استرس طی کنی. به هیچ‌چیز فک نکن و ذ ...

مرسی عزیزم از ذوق کل تنم میلرزه باورم نمیشد اصن ایشالله قسمت همه بچه ها این تاپیک بشه 

سلام خاله جون های مهربونم ببخشید دیر کردیم. خداروشکر سونوگرافی گفت سالمه و دقیقا ۱۲ هفته ...

ای جانم خدا حفظش کنه عزیزم...حالا بیا بگو چ‌جوری اقدام‌ داشتی؟رژیم هم داشتی؟

ای جااان مبارکه...به امیدخدا صحیح و سالم بغلش کنی😍😍😍 چه ماه خوبی و چه تاپیک پرخیر و برکتی😍😍😍 ...

مرسی عزیزم مرسی ایشالله خدا همرو ب مراد دلشون برسونه ایشالله بیبی همه مثبت بشه ایشالله همه یه بارداری سالم رو داشته باشن

سلام خاله جون های مهربونم ببخشید دیر کردیم. خداروشکر سونوگرافی گفت سالمه و دقیقا ۱۲ هفته ...

تبریک بهت میگم لی لی عزیز من از خواننده های تقریبا خاموشم وای از اول تاپیک باهاتون هستم انشالله بعد از این بدون استرس بارداریتون رو تموم کنید

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲
من تاحالا اقدام نکردم نمیدونم چرا اسم بچه میاد دلم میشکنه واسترس واشک باهم میان تو وجودم.نمیدونم چیک ...

عزیز جان ماهم ۵ تا خواهریم و اصلا برادر نداریم، ولی بچه خواهر اولیم دختر خواهر سومیم پسر و خواهر چهارمیم دختر اصلا ربطی ب این نداره ک چون خواهر داریم بچه دختره، از طرفی ب این حرفا اصلا فک نکن، چون هیچ فایده ای نداره ک هیچ باعث میشه افکار منفی بیان سراغت. من خواهر چهارمیم ک دختر دار شد خانواده همسرش گوسفند قربونی کردن چون تو کل فامیلاش همه پسر داشتن وقتی این دختر شد بیا بین چ جشنی گرفتن. 

2706