2737
2734
ممنون عزیزم از مهربونیت  من نزدیک دوسال که در گیر این موضوعم  البته این اولین ماهیه بود ...

انشالله که همه تلاشهاتون باعث این بشه که  شما رو به خواست دلتون برسونه . ❤🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم  انشالله خودت باجواب سونو ان تی یه پسر صحیح وسالم بهمون خبر بدی و خوشحالمون کنی

انشالا خدا حاجت دل همه رو بده ولی اول حاجت تورو بده بعد ما.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
آره شما راست میگی  واقعا خدا خودش به داد دل اونایی که چندین ساله منتظرن و بچه ندارن برسه انتظ ...

امیرعلی جان تا الان چند ماه اقدام داشتی؟ الان ماه اول بود؟؟؟

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2742
@لوبیا99  که سرش شلوغه حالی از من نمیگیره....باااااااشه ولی من و نی نی به یادتیم و محبت های ما ...

واللا به خدا همش تو ذهنمی. تا میام شبها به همه پیام ها و سوالات جواب بدم دیر میشه میبینی خوالم برده. تو رو خدا چند تا تون بیان کمک که شرکنده خانم ها نشیم. هر کی تا هر جایی بلده جواب سسوالات رو بده.

من همیشه به فکر تو و فرانمهر و روژان و نگاری هستم. شماها کمتر سر میزنین. باز امیرعلی تند تند سر میزنه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
🙈🙈🙈 ازت گله کردم بعدش پیامتو دیدم🤣 فدات سردرد اره ولی تهوع و خستگی یکم زیادی اذیتم میکنه. اسپر ...

فرانمعر هم امروز اینجا بود 

اتفاقا سراغتو گرفت

میگفت هفته 10 و تهوعش خیلی بهتره 

انشالله شما هم به زودی خوب میشی لیلی جونم.

🙈🙈🙈 ازت گله کردم بعدش پیامتو دیدم🤣 فدات سردرد اره ولی تهوع و خستگی یکم زیادی اذیتم میکنه. اسپر ...

یادمه که اسپرم شوهرش مشکل داشت. حتی تاپیک زده بود راجع بهش

2740
ما هم که پیش خانواده هامون هستیم نمیتونیم.چیزی بگیم  من حتی به شوهرمم حرفی نمیزنم  بنده ...

بابا امیرعلی انقدر خودتو ناراحت نکن و استرسی نکن. تقصیر تو نیست که اخه. واسه هیچی هیچ تضمینی نیست مخصوصا بارداری

دوست من به تازگی بچه دار شده . 

ماه دوم اقدام باردار شد.

کار سنگین کرده بود خبر نداشت که سقط کرد  بعد از ۳ماه دوباره باردار شد و بچش پسره.

نزدیک ۱ سال صبحانه ارده و شیره و نون تست سبوس میخورد 

ماه های اقدامم خیلی پسته و آجیل میخوردن.

بابا امیرعلی انقدر خودتو ناراحت نکن و استرسی نکن. تقصیر تو نیست که اخه. واسه هیچی هیچ تضمینی نیست مخ ...

آره شما راست میگی 

واقعا خدا خودش به داد دل اونایی که چندین ساله منتظرن و بچه ندارن برسه

انتظار خیلی سخته خیلی

2706