2733
2734
مننونم که تنهام نمیگذارین  بعد خدا  اینجا تنها جاییه که میشه ادم حرف دلشو بزنه

قربونت برم 💓💓💓دقیقا 😍خیلی خوبه اینجا

مخصوصا برای ادمی مثل من ک کسیو ندارم واقعا تنهام،خانوادم دورن هیچ حرفی بهشون نمیزنم‌ک نگرانشون نکنم خیلی خووووبه اینجا

شاید یخاطر سن بالا کیفیت فولی پایین باشه من38سالمه

ان شاءالله همین روزا با بی بی مثبت بیای خوشحالمون کنی😍

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امار قدیمی در تایید حرفای لوبیا.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2731
قربونت برم 💓💓💓دقیقا 😍خیلی خوبه اینجا مخصوصا برای ادمی مثل من ک کسیو ندارم واقعا تنهام،خانوادم د ...

ما هم که پیش خانواده هامون هستیم نمیتونیم.چیزی بگیم 

من حتی به شوهرمم حرفی نمیزنم 

بنده خدا امروزسراغ میگرفت  الکی گفتم تا جمعه باید صبر کنی 

موندم اگه پری بشم تو چشماش چطور نگاه کنم.

سلام خانوم  چطوری کم پیدایی؟؟ آره دیدم اعظم تو تامیک بانو نوشته بود

سلام خانمی.یکم حالم خوب نیست گاها سر میزنم.

بی بی اگه گذاشتی لایکم کن بفهمم .اگه نشد ماه بعد حتما اوا بخور امیرعلی.اون همه استرس میکشی موقع اقدام.اوا یکم کیفیت و میبره بالا در مورد من که خودت شاهدی.تو جیگر شوشو رو گفتی منم بخاطر حرف تو خوردم و دعاگوتم .

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
2740
عزیزم من شاید زیاد پست نزارم ولی هر روز میخونمتون و مثل خانوادم شدین .  هر کدوم از کاربرا ی دا ...

ممنون عزیزم از مهربونیت 

من نزدیک دوسال که در گیر این موضوعم 

البته این اولین ماهیه بود که بار روش لوبیا جون رگباری اقدام کردیم 

6مرتبه دیگه اقدام داشتم که موقع کمرنگی کیت بوده.

انشالله که زود بهتر بشی باشه اگه اینماه پری شدم اوا تو خونه دارم حتما میخورم

ایشالا که تا ۹ ماه دیگه رنگ پری نبینی 

وای اگه تو پسردار بشی من خیلی خوشحال میشم.خیلی ها.

امار قدیمی در تایید حرفای لوبیا.

خوبی گلم؟ حالت تهوع و سردردت بهتره؟

اره میدونم که وضعیت اسپرم شوهرش هم خیلی بد بود اگه درست یادم مونده باشه. میشه ازش باز پرسید

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹

@لوبیا99 که سرش شلوغه حالی از من نمیگیره....باااااااشه ولی من و نی نی به یادتیم و محبت های ماه اقدام یادم نمیره 😘😘

خوبی گلم؟ حالت تهوع و سردردت بهتره؟ اره میدونم که وضعیت اسپرم شوهرش هم خیلی بد بود اگه درست یادم ...

🙈🙈🙈 ازت گله کردم بعدش پیامتو دیدم🤣

فدات سردرد اره ولی تهوع و خستگی یکم زیادی اذیتم میکنه.

اسپرم شوهرشو نمیدونستم.پس خیلی تعداد اقدام موثره.ایول به تحقیقاتت.

ولی نمیدونم چرا حس میکنم نی نی من دخمله 🤗🤗🤗🤗

آره شما راست میگی  واقعا خدا خودش به داد دل اونایی که چندین ساله منتظرن و بچه ندارن برسه انتظ ...

امیرعلی جان چند ماه اقدام داشتی تا الان؟؟؟؟؟

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚
2706