2752
2734
علایم پریود و بارداری خیلی نزدیک به همه،از کجا معلوم شاید هستی عزیرم

خدا کنه عزیزم 

من هیچ وقت درد قبل پری ندارم 

فقط کمرم درد میگیره و زیر دلم احساس پربودن وسنگینی دارم که الانم اونا را دارم

گلم ۱۰ روز بعد از تخمک گذاری

سلام خوبی آز یا بی بی نزدی؟

به توکل نام اعظمت 😍😍😍😍😍😍�                                              آنچه دلم خواست نهان میشود...   هرچه خدا خواست همان میشود...😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بگذار همین جور پری بیاد بیبی منفی ببینم بیشتر تو ذوقم میخوره  اخه از اون ترشحات که قبل پری ...

انشاالله که هرچی خیره پیش بیاد واست

والا خوب طاقت میاری بی بی نمیزنی...منکه ماه پیش اقدام داشتم از یک هفته بعداز تخمک گذاری شروع کردم به بی بی چک زدن تا خود لحظه ی پریودی سومی رو زدم که همشون منفی بود...واقعا خیلی تو ذوق ادم میخوره

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
بابا امیرعلی انقدر خودتو ناراحت نکن و استرسی نکن. تقصیر تو نیست که اخه. واسه هیچی هیچ تضمینی نیست مخ ...

سلام لوبيا جون من امروز پريود شدم و گفتم براتون كه از دوم پريود برام ازمايش داده و اگر بتونم از دكتر سونو بگيرم همون تريقه كه گفتي و اگر نداد برم شخصي عزيزم با اينكه عكس كيتهام رو ديدي و تقريباً از روز ١١ ١٢ و١٣ رنگ ميگيره من از روز چندم اقدامهام رو شروع كنم از نوع ٨٥٪؜ ايشالا 🙏👌؟

خدايا حواست به من باشه، من تمام دل خوشيم بزرگىِ توست 🙏
خدا کنه عزیزم  من هیچ وقت درد قبل پری ندارم  فقط کمرم درد میگیره و زیر دلم احساس پربودن ...

مطمئن باش خدا نتیجه این همه تلاش تو بی جواب نمیزاره

توکلت بخدا باشه ایشالله امیر علی تو بارداری

لطفا بپرس چند تا اقدام داشت

آره میپرسم عزیزم . 

ی دوستم و پرسیدم .گفت قصد حاملگی نداشت یبار بوده که  رد شده و متوجه نشده بودن . 

ولی احتمالا ژن یا رژیم غذاییشونم تاثیر داشته نمیدونم

چون هر دوشونم ۲تا برادر دارن و یدونه دخترن.

2706