2737
2739
نظرش در رابطه با اقدام ها چیه ؟؟ میگه چند تا اقدام باشه؟؟ من شاید آخر هفته بیام قم برای دکتر طب سنتی ...

دو اقدام در روز تخمک گذاری 

من تازه دیروز رفتم ولی چند نفر رفتن راضی بودن حالا نمیدونم انتخاب با خودتونه 

میخواید صبرکنید ببینید من نتیجع میگیرم یانه

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام ممنون عزیزم.موعدم اول دوم مهر ماه البته فکر نکنم باردارباشم  چون هیچ علامتی که ندارم واز ...

عهه ایشالا ک هرچی خیره اتفاق بیفته 🙏

منم رفتم جز اقدامیای دی ماه 

خدایا،تودرست کن!تو درست کنی قشنگتره😍
سلام عزیزم. خدا رو شکر. انشالله که همه چی خوب پیش بره

مرسي عزيزدلممممم

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
2740
گلم خداروشکر بهتری. تهوعت خوب شده؟ راستی سونو قلب رفتی؟  الان هفته چندی؟ تیکر نداری نمیشه فهم ...

خيلي تهوعهام بهتر شده الان ده هفته ام اره خيلي وقته واسه قلب رفتم ايشالا دو هفته ديگه ميرم ان تي

****خدايا نگاه پر از لطف و رحمتت رو از زندگي من برندار****خدايا هميشه معجزت بهم نشون دادي الانم بهم بگوو ك هستي****يا امام حسين هر چي دارم از نظر لطف شماست*****
سلام به روی ماهت عزیزم  ممنون از احوالپرسیت  من خوبم  خدا را شکر که بهتری لیلی چن ...

فدات موعدت كيه؟؟؟منتظر بي بي مثبتتم انشالله

کره عسل  هم خوبه

خوندم اول مهر موعدته ايشالا ك خيره توكل بخدا مواظب خودت باش عزيزمممم

خيلي تهوعهام بهتر شده الان ده هفته ام اره خيلي وقته واسه قلب رفتم ايشالا دو هفته ديگه ميرم ان تي

انشااله گلم. خوشحالم حالت بهتره. میگن بعد از ۱۰ هفته تهوع خیلی بهتر میشه

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
دو اقدام در روز تخمک گذاری  من تازه دیروز رفتم ولی چند نفر رفتن راضی بودن حالا نمیدونم انتخاب ...

یادمه دو تا خانم به اسم های دریا و حنانه تو تاپیک بانو، هر کدوم دو اقدام داشتن با سونو. یک اقدامشون کمتر از ۱۲ ساعت قبل از تخمک گذاری (مثلا۵-۶ ساعت) و اقدام دوم بلافاصله بعد از تخمک گذاری. 

دو تاتوشن دختر شدن. اقدام هاشون رو دارم. خواستین پیدا میکنم میدم. 

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706