2752
2734
همین بخاطر اینکه سرشار از کلسیم و منیزیوم هست میگفت نخور

همه مواد غذایی داخلشون کلسیم هست.

ولی بخاطر طبع گرمش پیشنهاد میشه خورده بشه. 

حتی فلفل سیاه نکوبیده هم کلسیم داره. 

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
بچه ها به نظر من رو مواد غذایی خیلی وسواس نباید به خرج داد. والا تو رژیمی که دکتر به من داده تقریبا ...

منم موافقم. فقط اینکه در پریودی تا تخمک گذاری بیشتر رعایت کنید. 

ترشیجات و لبنیات کلا ممنوع

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها به نظر من رو مواد غذایی خیلی وسواس نباید به خرج داد. والا تو رژیمی که دکتر به من داده تقریبا ...

درسته. به نظرم دو تا نکته رو رعایت کنیم کافیه:

1. افزایش کالری مصرفی مخصوصا در مورد صبحانه.

2.افزایش مقدار پتاسیم و سدیم که منجر به قلیایی شدن خون میشه.

گرمیجات هم که تجربه نشون داده اگه خیلی زیاده روی بشه نتیجه عکس میده

هر کس به خدا توکل کند، پس او برایش کافی است؛ در حقیقت خدا کارش را به انجام میرساند.( سوره طلاق- آیه3)
2731

لوبیا جان احتمال داره که بعد از زدن امپول  hcg تخمک دیر تر از ۴۸ ساعت آزاد بشه؟ مثلا ۴ روز بعد از زدن؟ اخه الان داشتم بچیزی سرچ میکردم چشمم خورد به تاپیکی که یه خانم گفته بود بعد بارداری که رفته سونو ، طبق سونوگرافیش تاریخ تخمک گذاریش ۴،۵ روز بعد از تزریق امپول بوده. من  دوشنبه شب امپول زدم و اقدام هام هم یکشنبه شب دوشنبه شب سه شنبه شب چهار شنبه و پنج شنبه شب بوده. بعد دیگه ادامه ندادیم. امکان داره مثلا شنبه یا یکشنبه ازاد بشه؟

درسته. به نظرم دو تا نکته رو رعایت کنیم کافیه: 1. افزایش کالری مصرفی مخصوصا در مورد صبحانه. 2.افزا ...

آفرین، بهترین نتیجه گیری 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

من سپردم به خدا،هرچه خودش میخواهد... 💚

خانم ها اینقدر روی مواد غذایی حساس نشین بدن به همه گروه های غذایی نیاز داره.ارده شیره که میگین به خاطر کنجدش کلسیم داره و خوب نیست یه جا خونده بودم خانومی میگفت برای رژیم دختر دار شدن اقدام کرده  همه نکات رو رعایت کرده ولی چون یک ماه مونده به اقدام هرروز صبحانه ارده و شیره انگور میخوره و بچش پسر میشه.البته از اقداماتش نگفته بود

سلام بچه هاااااا خوبيد؟؟؟من بهترم  @اميرعلي @لي لي  @س٤ كجاييد خوبيد؟؟؟؟؟

گلم خداروشکر بهتری. تهوعت خوب شده؟

راستی سونو قلب رفتی؟ 

الان هفته چندی؟ تیکر نداری نمیشه فهمید

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
درسته. به نظرم دو تا نکته رو رعایت کنیم کافیه: 1. افزایش کالری مصرفی مخصوصا در مورد صبحانه. 2.افزا ...

تو سایت genderdreaming اکثرا برای صبحانه oat meal که میشه همون جو پرک میخورن با کره بادام زمینی اینا. 

ولی امیرعلی میگفت جو خوب نیست. دوستان میتونن از دکتراشون سوال کنن راجع به جو پرک؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
امکانش خیلی خیلی کمه

سلام لوبیا جون عزيزم من امروز روز 16 سیکلمم سیکلامم29 روزه ست روز 13 سیکل و 15 سیکل که دیشب باشه اقدام داشتم ولی هنوز کیتم پررنگ نشده اینم کیتام

دنیا پر از آدمهای خوب است اگر نمیتوانی یکی از آنهارا پیدا کنی،یکی از آنها باش..
تو سایت genderdreaming اکثرا برای صبحانه oat meal که میشه همون جو پرک میخورن با کره بادام زمینی اینا ...

طبق رژیم من جو سرده و خوب نیست.

ولی گندم و خصوصا حلیم با دارچین خوووبه

2706