2733
2734

دوستان بیاااین خیییلی تو بر خم تو تصمیم گیری مهمی گیر کردم شاید به‌اش تموم شدن زندگیم یا رونقش باشه بیاااین خواااهش پایه ها بیان وسط کار ول نکنن

گرخواهی که جهان در کف اقبال تو باشد                         خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
بگو

خودتون بخونین مینویسم تند تند

آقا من 3 سال ازدواج کردم شوهرم واقعااااا اذیتم کرده این سالها ولی ذاتش بدجنس نیست ولی چندتا اخلاقی داره خیییییلییییی بده خیییییلی

منم اشتباه کردما ولی خییلی کارا کردم جبران کنم به چشمش نمیاد

گرخواهی که جهان در کف اقبال تو باشد                         خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
خودتون بخونین مینویسم تند تند آقا من 3 سال ازدواج کردم شوهرم واقعااااا اذیتم کرده این سالها ولی ذات ...

زود باش دیگه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

اون خوزستان یه من تهرانی تهران زندگی کردیم این سه سال چون نمیتونه پول جمع کنه

کار میکنه میخوریم باز کار میکنه تو یه کار نمیتونه بمونه اصلا خوردو خوراک کم نمیذاره ولی جمع نمیکنه

حالا یه ماشین نیسان یخچالدار فقط تونسته جمع کنه با پولا قبلیش بخره حالا پول رهن خونه نداره

میگه باید بریم خوزستان

الان بدون رهن و کرایه خونه دامادش نیم اونم نمیتونه باهاشون بسازه و واقعااا هم دامادش ن تو مخه ها

نترس از یه جایی باید شروع کنین پس اندازو.هرچند سخت .اما شروع کنین.از خرجای اضافه و مهمون بزنین.خونه ...

تاپیک جدید زدم کامل گفتم

2706