2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منکه اگه سوپ و آش باشه انقدر میخورم در حد انفجار😄😄

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2728
من رژیم میوه رو پیشنهاد میکنم من و مامان و بابا تو یه هفته۴ کیلو کم کردیم  باورتون میشه

من بدنم فقر مواد معدنی داره و راحت لاغر نمیشم می خوام با سوپ و مقوی شروع منم

رژیم میوه رو چند سال پیش داشتم نمی خوام دلسردتون کنم اما ول که کنی لاکتوز تو بدنت میره بالا و باعث چاقی میشه

بعد از اینکه رژیم تموم شد و برگشتید به برنامه غذایی عادی، وزن دوباره برنمی گرده؟  می پرسم چون ...

من نمی خوام گشنگی بدم به بدنم والا امروز که داشتم ترکیبات سوپ میزاشتم هس کردم از پلو خروشتو اینا مغزی تره عدس و جو گوشت هویج و.... من بدنم کمبود مواد معدنی داره واسه همین تو فاز زخیرست خواستم با رژیم سوپ شروع کنم

2740
اره ما ۱ کیلو نیم برگردوندیم با اینکه کم خوری میکردیم

من تماممممم رژیمایی دنیا رو گرفتم البته خیلیهم لاغر کردم الان بعد زایمانم دیگه بدنم نمیکشه واسه همین می خوام با سوپ شروع کنم

یه رژیم خوب در پیش بگیرین از یه خاک خورده تو دنایی رژیم بهتون نصیحت😅

عزیزم .من دوتا رژیم که نتیجه گرفتم .بهتون پیشنهاد می کنم.یه رژیم سم زدایی هست .از۶ صبح تا۱۲ ظهر فقط میوه وسبزیجات وسالاد بدون سس می تونی بخوری .واز ساعت۱۲ تا۸ شب همه چیز می تونی بخوری ولی زیاده روی نکنی ...ورژیم کالری شمار بشقاب یا کرفس

عزیزدلم هیچی رو حذف نکن چون بدنت بعد رها کردن رژیم وزنت برمیگرده بدن به همه چیز نیاز داره من رژیم آویسا گرفتم ماه پیش شیش کیلو کم کردم همه چی هم داشت حتی کیک و بستنی و تضمین داشت لاغر نمیشدی پس میداد هزینه اش رو خواستی شمارشو میفرستم