2737
2734
ن عزیزم اینجوریام نیس بخدا من روزانه زیر 7.8ساعت نمیخونم تازه الان هنوز ی سال مونده

بلاخره نسبت به اونهایی که سهمیه ندارن یک پله بالاتری

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ب قران نمدونم هدفم چیه خیلی اعصابم خورده نمیدونم کدومو انتخاب کنم بین پزشکي و دارو و دندون

بستگی داره ب خودت من خیلیا بهم گفتن واس دارو ولی دوس ندارم منم یا پزشکی میرم یا دندون

چه شب هاي غم انگيزيه شب هاي بدون بودنت دلبر🌙🖤
بستگی داره ب خودت من خیلیا بهم گفتن واس دارو ولی دوس ندارم منم یا پزشکی میرم یا دندون

اخه ما داریم از بیرون به این رشته ها نگا میکنیم نمیدونیم ک کدوم چجورین بخاطر همین انتخاب سخته

2728
بلاخره نسبت به اونهایی که سهمیه ندارن یک پله بالاتری

اره ولی خیلیارو دیدم فحش یا نفرین میکنن کسی نیس ببینه ریه های بابای من داغونن یا ی ترکش داره ک داره میره سمت نخاعش سال 65تا 67فراموشی گرفته بوده و خلاصه کلی گلایه و درد ک خیلیا نمیتونن درک کنن💔😔

اخه ما داریم از بیرون به این رشته ها نگا میکنیم نمیدونیم ک کدوم چجورین بخاطر همین انتخاب سخته

باید ب علایقتم توجه کنی

اره ولی خیلیارو دیدم فحش یا نفرین میکنن کسی نیس ببینه ریه های بابای من داغونن یا ی ترکش داره ک داره ...

نه من درکت میکنم به نظر من سهمیه حق شما است  اونهایی که درکت نمیکنند حسودی میکنن که سهمیه داری😁😃

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          
اره ولی خیلیارو دیدم فحش یا نفرین میکنن کسی نیس ببینه ریه های بابای من داغونن یا ی ترکش داره ک داره ...

منم بابام ریه هاش ناراحته و خون میاد با هزار قرص خوابش میبره و ترکش تو پاش خورده چرا ب اون صندلی هایی ک هرسال دانشگاه ها میفروشن نگا نمیکنن فقط ماهایی رو نگا میکنن ک حقمون بوده 

2740
🥺🥺🥺🥺🥺واااااعی خوششششش بحالت من ارزوم دانشگاه تهرانه 

من الان میتونم حرفایی رو بزنم که کلا بی خیال دانشگاه تهران بشی ولی اینکارو نمیکنم تنها چیزی میتونم بت بگم اینه دانشگاه با مدرسه فرق میکنه ،رقابت فوق العاده توش زیاده به خصوص تو دانشگاهای خوب مثل تهران

شاید سال ها بعد وقتی یه جایی با هم روبه رو شدیم بگیم این غریبه چقدر شبیه خاطره های من بود
راسته ک عزیزم میگن نمره رندوم میدن و تصحیح نمیکنن؟ 

استاد خوبو بد تو همه دانشگاها هس ،بله متاسفانه هستن استادایی که کیلویی نمره میدن میرن 

شاید سال ها بعد وقتی یه جایی با هم روبه رو شدیم بگیم این غریبه چقدر شبیه خاطره های من بود
چقد بددددد😐😐😐😐 ی سوال دانشگاه آزاد تهران توی خوده دانشگاه دولتیه؟ 

نه نیس این سوالیه که ورودی هرسال میپرسن😂

همه فک میکنن دانشگاه تهران فقط یه دانشگاه با یه جایه مشخصه در حالی که از چندین دانشکده تشکیل شده که جای هرکدومشون فرق داره و به صورت پراکندس

2706