2733
2734
عنوان

وقتی کسی دلمونو میشکونه

155 بازدید | 16 پست

وقتی کسی یه بدی ای بهتون میکنه یا یه حرفی میزنه که دلتونو میشکونه چیکار میکنید؟؟

به خدا میسپرینش؟؟

شده که تاوانشو بده و خودش هم متوجه بشه که تاوان اونکارش بوده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درحق من کاری کردن که فقط براشون حسرت آرزو کردم.حسرتی که هر بار میبینمش توچشماش میدیدم.

بعدشم مریض شده وافسردگی گرفته ولی من واقعا به این رازی نبودم.

این قصّه از ابتدا به سر آمده بود.فقط این میان من آواره شدم!(امضا:کلاغ قصّه ها)
2731

من خدایی نفرینام میگره 😂از این نمیتونم بگزرم ،خالم دنبالم حرف زده بود گفتم خدا زمین گیرش کن خیلی گریه کردم بخدا یه هفته نشد رفته بود تو باݝ یه گاوی چنان گلدی بهش زده بود که قفسه سینه شا شکست ایقد خوشحال شدم

الان از ته دل میخوام مادر شوهره عنترم تقاص بده بعده ۲ماه رفتم خونش نیم ساعت

کلی چس نفسی کرد

خدا لعنتت کنه زن که یه خلقی ازون زبونت گریزونن

خدا کنه لال بشی و ۲۰۰سال لال زندگی کنی 

تو که زبونت انقد نحسه لال بودن برات هرثانیه مرگه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738

برا من ی دفعه شده، ی حرفایی از یکی از نزدیکانم شنیدم ک تا عمق وجودم سوختم ولی بعدش نشستم فکر کردم چرا این حرفا رو در موردم زده، اتفاقا ب نتایج خوبی رسیدم، ی دید دیگه در مورد خودم پیدا کردم سعی کردم بعضی رفتارامو درست کنم الان خیلی احساس بهتری دارم

من خدایی نفرینام میگره 😂از این نمیتونم بگزرم ،خالم دنبالم حرف زده بود گفتم خدا زمین گیرش کن خیلی گر ...

وا شما واقعا بلایی سر یکی از نزدکاتون بیاد خوشحال میشید؟؟؟؟؟ فقط ب خاطر اینکه پشت سرتون حرف زده؟ 

وای به نظر من بخشش خیلی بهتره یه بار خواهرم گفت تو خونه بابا کنگر خوردی لنگر انداختی منم خیلی دلم سوخت اخه من شوهرم که نیست میترسم میام اینجا منم تو دلم نفرینش کردم گفتم ایشالله شوهر توهم نباشه به حال من بیفتی شوهرش تا دو قدمی مرگ پیش رفت ازمایش دادن تومور داشت خدا رو شکر خوش خیم بود دیگه هر روز به خودم فحش میدم کینه به دل نگیرم از کسی

یه بارم پسرم همیشه به یه اقایی هست عباسعلی هست اسمش بهش سلام میکرد اینا همسایه ما هستن اشپزخونه دارن پسر من میدونست عباسعلی دم در رفت بهش سلام کنه یه دفه پسر همین عباسعلی سر پدرش داد زد در رو ببند فک کرد پسر من یه وقت چیزی بخواد وای که چقد دلم سوخت برا بچم کل راه گریه گردم دختر همین پسره هم سرطان خون گرفت

دیگه کم نمیارم 

[QUOTE=146173639]وا شما واقعا بلایی سر یکی از نزدکاتون بیاد خوشحال میشید؟؟؟؟؟ فقط ب خاطر اینکه پشت سرتون حرف زده؟&nbs ...[/QUOTE،نه نزدیکایی که ابرومو میبرن،مت سه تا خاله دارم همشون تو روم یچی میگن پشت سرم یچی دیگه،یه نفر میخاست بیاد خواستگاری من رفته بود خونشون پشتم حرف زده بود خوشحال شدم واقعا چون در حقمون خیلی بدی میکنن