2737
2734
عنوان

عکس رنگی از رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 1791 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم باید آز اسپرم بده ولی چون تو دوره بدنسازی هستش میگه دو‌ماه دیگه آزمایش میدم .هرچی زورش میکنم ن ...

راستی خیلی ببخشید بعد نزدیکی تا صبح نرو دستشویی بزار اسمرم تو محیط واژن بمونه خیلی تاثیر داره

😎😉😉😑😑
2728
همسرم باید آز اسپرم بده ولی چون تو دوره بدنسازی هستش میگه دو‌ماه دیگه آزمایش میدم .هرچی زورش میکنم ن ...

خب بنده خدا شاید مشکل اصلی از اونه .

شما الکی این همه استرس رو داری به جون میخری

راستی خیلی ببخشید بعد نزدیکی تا صبح نرو دستشویی بزار اسمرم تو محیط واژن بمونه خیلی تاثیر داره

نه گلم ربطی نداره نیم ساعت کافی بعدش میتونی هم بری حموم هم دستشویی. 

2738

ببین اگه تو بدنسازی از آمپول و دارو استفاده میکنه یاورزشهای سنگینی انجام میده ناباروری از اونه نه تو بهش بگو همه این چیزا رو تعطیل کن تا بچه دار شیم. اسپرم ضعیف میشه. 

نه من تاثیرشو دیدم عزیزم واسه کسایی که اسپرم شوهر کمی ضعیفه خیلی خوبه

نمیدونم من هیچکدوم از این کارا رو نکردم. دستشویی هم میگن بلافاصله نرین به خاطر طرز نشستن میگن تا اسپرم نریزه بیرون. که اونم با نیم ساعت استراحت درست میشه. 

عزیزم باید یکی دو روز بعد پاکی بری و رابطه هم نداشته باشی با همسرت . 

اونارو میدونم 

واسم هست 

دستت درد نکنه یاد اوری کردی 

ولی از دردش میترسم

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
اگه بگم نه دروغ گفتم ولی همون لحظه اس  

من دارم از ترس لرز میگیرم از بس تو خونه مرثیه خوندم و ناله کردم شوهرم طفلی گرخیده مدام تو فکره میگه ولش کن نمیخواد بری

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔
من دارم از ترس میگیرما بس تو خونه مرثیه خوندم و ناله کردم شوهرم طفلی گرخیده مدام تو فکره میگه ولش کن ...

منم خودم ۱هفته استرس داشتم شوهرم میگفت برو بیهوشی گفتم نه دیگه دلو زدم به دریا و رفتم همش گفتم قراره مامان بشی پس ارزششو داره همون لحظه درد میکشی و تموم میشه

2706