2410
2553
عنوان

عکس رنگی از رحم

1734 بازدید | 83 پست

بچه ها دکتر رفتم برام عکس رنگی از رحم نوشته..من تنبلی تخمدان دارم و پرولاکتینمم بالاست. راستش بیمه نیستم.کسی میدونه هزینه عکس رنگی بدون بیمه چنده؟؟؟ جایی رو تو کرج سراغ دارید قیمتش مناسب باشه؟؟؟و آیا توی باردار شدنم تاثیر داره؟خواهشا هرچی میدونید بگید

هزينش 200تا 250هست بله بي تاثير نيست تو بارداري اگه چاق هستيد لاغر کنيد واين ک شيريني نخوريد باعث پوچ بودن تخمکاتون ميشه

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

عکس رنگی رحم باعث میشه اگه چسبندگی داشته باشید مشخص بشه . و اگه چسبندگی شدید نباشه خودش برطرفش کنه . بله خیلی ها بعد عکس رنگی باردارشدن.

ولی شما دو مورد تنبلی تخمدان و پرولاکتین رو هم دارید که هرکدوم خودش به تنهایی مانع بارداری میشه

من برای تنبلی روزی سه تا قرص متفورمین میخوردم به مدت هشت ماه تقریبا که باردارشدم

2706