2733
2739
عنوان

خانمای دست گنده یک لحظه بیاین یک سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 20176 بازدید | 585 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

39 که بد نیست عزیزم من  40 و بالاتر هم دیدم دست خانم اندازه دست شوهرش هم دیدم مشکل هم نداشتن

شاید تو خونه که کسی نبوده شوهرش مسخرش کرده

من دست دوستمو دیدم خییییلی کوچولو و ناز بود چند ماهه حسرت میخورم 

حالا ببینا! یه ساعته همه داریم دلداریش میدیم اخرش عکس میذاره میبینیم دستش خوشگله!

حداقل عکس بذار یه ذهنیتی داشته باشیم ببینیم چطوری دلداریت بدیم.

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
2742
فقط اینجوری تخلیه میشدم زن پسر عموم پاش ی کوچولو میلنگه همیشه مشخص نیس تو ی حالتای خاصی مشخص میشه ز ...

منم کف دستم همیشه عرق میکنه بخاطر همین نمیخوام شوهر کنم😅میگم بنده خدا چندشش میشه دستمو بگیره

خدایاااااا خداجونممممم شکرت تا الان هرچی ازت خواستم بهم دادی،شکرت بابت همه چی😍💗دوستت دارم

منم دستام خیلی زشتن البته کوجیکن

هم دستام هم پاهام

دایم برا پا جوراب میموشم اما دستو نمیدونم چ کنم

در تاریخ ۹/۹/۱۳۹۹ من هدفم و اراده انجامشو پیدا کردم و قوی با حال خوب میرم جلو....💪
وایی نکنه من و تو یه نفریم منم همینم مانتو سایز بزرگ میگیرم که از پایین اندازه باشه بعد پول خیاط مید ...

منم همینجوری همیشه میگم چرا هیچ مانتویی اندازه من نیست اصلا تناسب اندام ندارم ولی اصلا بهش فک نمیکنم مثه استارتر روح  و روانم رو درگیر نمیکنم کسی که عاشق باشه به دست بزرگ و کوچک نگاه نمیکنه عاشق شخصیته خود ادم میشه 

2740
منم همینجوری همیشه میگم چرا هیچ مانتویی اندازه من نیست اصلا تناسب اندام ندارم ولی اصلا بهش فک نمیکنم ...

مانتو ک خیلی سادس پارچه بگیر بده خیاط کیپ تنت بدوزه

انقدمممم خوشگل میشه ها

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
خب این آقا تقریبا همه ظاهرش معمولیه منم معمولیه بقیه جاهام مثلا همیشه بهم میگن خوشتیپ ام اما دستام و ...

اسی میزنم بترکیا 

بخون کامنتامو برو انجام بده روز عقدم برو آرایشگاه قشنگ ناخن بکار مربعی بکار که کشیده دیده نشده حالا من عاشق ناخن کشیدم ناخنامو بلند میکنم و تیز کشیده تر بشه تو دوس نداری مربعی کوتاه کن 

کارایی که گفتمم بکن بیا بگو دستاتو دوس داری معلومه خب ادم هر چیزی رو بهش نرسه بد میشه 

2706