2752
2734
عنوان

خانمای دست گنده یک لحظه بیاین یک سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 20221 بازدید | 585 پست
واقعا میگی؟ من میخواستم بهش بگم دستامو ببین اگر دوسشون نداری ازدواج نکنیم من مجردی رو به مطلقه بودن ...

عزیزم این اصلا مسئله ای نیست که بخواد برات در اینده مشکل ساز بشه😂

انقد خودت رو دست کم نگیر هر کسی بدنش یه شکله. یکی چاقه یکی لاغر یکی شماره پاش ۴۱ عه یکی شماره پاش ۳۵. الان اونی که پاش ۳۵ عه و با بدبختی کفش پیدا میکنه بگه من نمیتونم ازدواج کنم شاید طرف مقابلم خوشش نیاد؟ یا پاهاش رو پنهون کنه؟ نه . صد البته که هر چیزی که به نظر ما زشت و عجیب میاد ممکنه اصلا اینطور نباشه و به نوع خودش هم زیبا باشه. اون چند نفری هم که میگی مسخرت کردن از شعور کم و نداشته ی خودشون بوده که  متوجه نیستن نباید اصلا راجع به بدن کسی نظر داد. اگه خوشش نمیاد میتونه دوروبرت نباشه که صد البته این نوضوعی نیست که بخاطرش بخوان دوروبرت نباشن.🤗☺ اعتماد به نفس داشته باش و از بدن خودت هم رضایت کامل.چون تو با این دسته که میتونی غذا بخوری و بنویسی و نوازش کنی. خوب بود خدایی نکرده فلج بودی ولی دستت کوچیک تر بود؟

بعدشم که داری میگی دست پسره از تو بزرگتره همین کافیه که دستت تو دستش باشه هم اندازه و کوچیکتر بودن مسئله ی مهمی نیست. اخلاق و شعور طرفت رو بسنج عزیزم😘❤

بگید، بخندید و خوشحال باشید... لحظه‌هاتون رو زندگی کنید... پولدار یا بی‌پولفرقی‌نداره....اصل دله... دلتون شاد💙❤دوست دارم که بتونم کمکتون کنم رفقا ،روحی ،عاطفی، همفکری. هرجوری که از دستم بربیاد.مشکلی بود خبرم کنید. ✌🏼👋🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم همینجوری همیشه میگم چرا هیچ مانتویی اندازه من نیست اصلا تناسب اندام ندارم ولی اصلا بهش فک نمیکنم ...

دقیقا عزیزم مهم ذات خوب و اخلاق خوبه

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جایی که از خوشیها حرف زده بودیم دو ردپا بود و جاهایی که از سختیها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود به خدا گفتم:در سختیها کنارم نبودی؟ خدا گفت:آن رد پایی که میبینی من هستم ؛در سختیها تو را به دوش میکشیدم!!!! خدایا عاشقتم تنهام نذار😍😍😍😍😍😍😍😍

منم دستو پاهام بزرگه

دستامو دوس دارم 

ولی از پاهام متنفرم

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃
آره شوهرم میگه پاهات کشتیه😆

سایز پای شوهرت چنده؟

دیدی میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ...اونی که میخنده هزارتا درد؟؟؟من میگم اونی ک میخنده هزارتا درد داره ولی اونی که گریه میکنه به هزارتا دردش خندیده ولی جلو یکیش ...حسابی کم اورده💖🙃