2733
2739
عنوان

نامزدم میگه اینستا نرو

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 55 پست
کلا اخلاقشه میگه من هرچی گفتم بگو چشم اگه نگی زن زندگی نیستی😏

ببین یکی از فامیلاه ما بود. مرد بود. به نامزدش میگف برا اینکه از من پول بگیری باید جلو من زانو بزنیو خاهش کنیو دستمو بوس کنی. دختره همونجا حلقشو پرت کرد تو صورتش. 

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم این حرفارو میزدم وقتی ازدواج میکنی ناخوداگاه دربرابر خیلی چیزا کوتاه میای اگه طرفت ادم باش ...

🙄عزیزم این یه چیز کاملا ساده هست! 😐اگه خودت میخای گوش بدی به حرفش که هیچ اگه نظر مارو میخوای موافق نیستیم🤷🏻‍♀️چون درستش این نیست 

2728
ببین یکی از فامیلاه ما بود. مرد بود. به نامزدش میگف برا اینکه از من پول بگیری باید جلو من زانو بزنیو ...

ن این دیگه دراین حدم نیست میگه هرجامیری باخودم بریم اگه تنها برم جایی از حسودی دق میکنه بددل نیستا لج میکنه حسوده

18

اگر بزرگتر بودید یک عالمه راهکار منطقی برای مکالمه منطقی بود 

ولی الان نمیدونم چی بگم 

راستش اگر بد هست برای هر دو بد هست و اگر خوب برای هر دو 

میشه یک صفحه مشترک با همسرتون داشته باشید

و اصل موضوع این هست که اگر فردی (که شما باشی) اینقدر خوب و بد نمیدونه که تشخیص بده در یک فضای مجازی چطور رفتار کنه پس آمادگی همسر بودن و به تبع مادر بودن هم نداره .... چطور پس همسر شما ، شما رو انتخاب کردن!؟

مساله بعدی این هست که یکی از علل انتخاب همسر کم سن و سال همین نفوذ ها و تسلط ها هست 

پس بهتر هست که عاقلانه و بدون لجبازی رفتار کنید که جاهای مهم تر زندگی بتونید ابراز عقیده موثر داشته باشید 

نظر شخصی من این هست که اینستاگرام واقعا فضای

خوبی نیست 

تنها استفاده من دنبال کردن صفحه یکی دو پزشک در این ایام کرونا هست اونم از طریق گوگل میرم

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2740
ن این دیگه دراین حدم نیست میگه هرجامیری باخودم بریم اگه تنها برم جایی از حسودی دق میکنه بددل نیستا ل ...

اوه اوه اوه. حسوده؟؟؟. 

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂
چندماه پیش من توگوشیه خودش ایمیل اینستاشو عوض کردم واسه خودمو زدم بعد چندروز پیش فهمیده نمیدونم کدوم ...

براش همینو باید توضیح بدی اگه باورت نکرد توام حرفش قبول نکن:) بهتر که تموم بشه وقتی باورت نداره:) بنظرم از خودگذشتگی که اون پست گفتی باید دو طرفه باشه و طرف لایق:) 

اگر بزرگتر بودید یک عالمه راهکار منطقی برای مکالمه منطقی بود  ولی الان نمیدونم چی بگم  ...

خیلی خستم کرده فقط اینستا نیست که اخلاقش کلا بده با همه قهره میگه من عاشق قهر کردنم برام مهم نیست کسی باهام حرف بزنه یا ن زورگوعه لجبازه مغروره نمیدونم واقعا باید چیکارکنم باهاش

براش همینو باید توضیح بدی اگه باورت نکرد توام حرفش قبول نکن:) بهتر که تموم بشه وقتی باورت نداره:) بن ...

باورنمیکنه حرف دوستاشو باورمیکنه ولی واسه منو نمیکنه مامانم میگه اینطوریه تمومش کن دوسش دارم ولی خیلی خستم کرده از طرفی من بخاطر جوبد خونمون ازدواج کردم اصلا ب این فکرمیکنم ک دوباره بخوام تو این خونه موندگار بشم دیوونه میشم

اوه اوه اوه. حسوده؟؟؟. 

اره خیلی چندوقت پیش رفتم با مامانم خونه داییم شبم موندم داشت سکته میکرد ی دعوای گنده انداخت بعدشم میگفت میخواستی بری میگفتی بیاباهم بریم حق نداری تنها جایی بری

2706