2703
2553
عنوان

نامزدم میگه اینستا نرو

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 55 پست
من ندارم کلا باهاش دعوا میکنم ک چرا نمیزاری بیام میگه خوشم نمیاد 

البته نری بهتره چون معتادش میشی. 😂خودمم معتادشم. 

من که میگم گوشیاتونو بزارین جلو هم. سره یه لحظه پاکش کنین. 😂

دعوام نکین. نی نی سایتو گذاشتن که نرین اینستا

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نفهمه نمیفهمه

میشه لطفا زیر بار نری؟؟؟

از الان بزار حساب کار دستش بیاد ک زندگی مشترک دارید و باید ب نظر هم احترام بزارید

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          
2456

وقتی کاری نکردی،چه طور جرات میکنه همچین رفتاری داشته باشه؟به شخصه کشش این مسخره بازیارو ندارم اینجا نرو اونجا برو با این نرو با اون برو اینو نپوش اونو بپوش...وقتی آدم هیچ کاره اشتباهی نکرده چرا باید به این اراجیف گوش بده بذاره یه مرد براش تصمیم بگیره که چیکار کنه چیکار نکنه؟از الان یاد بگیر بیخود بهش میدون ندی که بعد سوارت میشه

البته نری بهتره چون معتادش میشی. 😂خودمم معتادشم.  من که میگم گوشیاتونو بزارین جلو هم. سره یه ...

من ندارم ک بهشم صدبار گفتم بیا جفتمونم کلا برنامه های مجازیمونو پاک کنیم قبول نمیکنه هی میگه ن تو زن زندگی نیستی

2714

بنظرم همین امروز تکلیفت رو باهاش مشخص کن لج بازی و این چرت و پرتا بهونس، اصلنم تو این موارد نباید مظلوم باشی، بهش رُک و واضح بگو یا هر دو حذف کنیم یا هردو داشته باشیم سر حرفتم بمون

من ندارم ک بهشم صدبار گفتم بیا جفتمونم کلا برنامه های مجازیمونو پاک کنیم قبول نمیکنه هی میگه ن تو زن ...

یا خدااا. از کجا به کجا رسید.! من نمیخوام چیزی بگم. ببخشیدا. ولی داره بهونه میاره. 

ماکانیم اونم اصیلللللل. . 😂💔دوستون دارم نی نی سایتاااا هیچجا مث نی نی سایت نی. حتی مامی گپ💔😂😂😂😂😂
کوتاه نیا اون حق نداره دستور بده چرا دخترا اینقدر زود جا میزنن و اطاعت میکنن؟؟منم19سالمه اصلا یک پسر ...

عزیزم منم این حرفارو میزدم وقتی ازدواج میکنی ناخوداگاه دربرابر خیلی چیزا کوتاه میای اگه طرفت ادم باشه و بفهمه ک خیلی خوبه اگ ن ک میشی مثل من😊

من ندارم ک بهشم صدبار گفتم بیا جفتمونم کلا برنامه های مجازیمونو پاک کنیم قبول نمیکنه هی میگه ن تو زن ...

من جات بودم بهم میزدم با این ادم بدبخت میشی دیگه تصمیم با خودته

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
بنظرم همین امروز تکلیفت رو باهاش مشخص کن لج بازی و این چرت و پرتا بهونس، اصلنم تو این موارد نباید مظ ...

چندماه پیش من توگوشیه خودش ایمیل اینستاشو عوض کردم واسه خودمو زدم بعد چندروز پیش فهمیده نمیدونم کدوم یکی از دوستای عوضیش بهش گفتن خانومت اومده اینستات درحالی ک من اصلا یادم نبود با ایمیل من اینستاعه میتونم برم اینستاش بعد اومده میگه تو چندماهه یواشکی اینستای منی گوشیتو میگیرم ازت منم گفتم بیا بگیر گوشیو میدم ولی دورخودتم خط میکشم

2706