2733
2734
عنوان

نامزدم میگه اینستا نرو

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 55 پست
نمیدونم خیلی میترسم از حرف مردم از دشمن شاد شدن😔

یک پیشنهاد بهت میدم 

فیلم ملی و راه های نرفته اش و ببین اونم بخاطر جو خونه ازدواج کرد 

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
خیلی خستم کرده فقط اینستا نیست که اخلاقش کلا بده با همه قهره میگه من عاشق قهر کردنم برام مهم نیست کس ...

مشاوره 

من شرایط شما رو نمیدونم ولی این خستگی مربوط به حداقل ده بیست سال بعد از ازدواج هست نه دوران نامزدی 

چرا آخه با این سن کم ازدواج میکنید؟

الان برای شما وقت دوست و تحصیل و کار و استقلال و سفر و جهت گیری فکری برای آینده هست 

با یک مشاور خوب مشورت کن 

اگر عقد هستید کمی زمان بدید به خودتون و مطمئن شو آینده شما با ایشون در مسیر درستی هست 

عجله نکن 

خوب بررسی کن 

حرف یک عمر هست 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک پیشنهاد بهت میدم  فیلم ملی و راه های نرفته اش و ببین اونم بخاطر جو خونه ازدواج کرد

دیدمش

مشکل خودمم هستم الان میگم طلاق میگیرم بهم میزنم باهاش فردا همه چی یادم میره میشینم عکسامونو نگاه میکنم یاد خوبیاش میفتم کلا منصرف میشم باز ورمیدارم زنگ میزنم بهش اصلا عقل ندارم😔😔

مشاوره  من شرایط شما رو نمیدونم ولی این خستگی مربوط به حداقل ده بیست سال بعد از ازدواج هست نه ...

فردا باهاش صحبت میکنم بهش میگم بریم مشاوره اگه نمیاد ک من جدامیشم ازش 

2728
باورنمیکنه حرف دوستاشو باورمیکنه ولی واسه منو نمیکنه مامانم میگه اینطوریه تمومش کن دوسش دارم ولی خیل ...

گلم منم شرایط های خیلی خیلی بدی گذروندم که حتی فکرم سمت خودکشی میرفت ولی تحمل کردم و حاضر نشدم با آدم های اشتباه بقیه ی زندگیمم نابود کنم :) تموم کن، سخت میگذره ولی میگذره 🙂الان باورت نمیشه ک این دوران سخت بگذره ولی به گذشته که دقت میکنی میبینی اون موقع ها هم باورت نمیشد بگذره، این آدم اشتباهه و لایق عشقت نیست گلم، قدر خودتو بدون و تخفیف ندع😊

دیدمش مشکل خودمم هستم الان میگم طلاق میگیرم بهم میزنم باهاش فردا همه چی یادم میره میشینم عکسامونو ن ...

مشکل این عشق واقعی و درک نکردی عزیز دلم 

به نظرم چندتا فیلم هندی ببین 

داخلش متوجه میشی ک یک مرد برا عشقش چ کارایی می‌کنه 

تن نده ب این ازدواج

گلم منم شرایط های خیلی خیلی بدی گذروندم که حتی فکرم سمت خودکشی میرفت ولی تحمل کردم و حاضر نشدم با آد ...

مرسی از راهنماییت عزیزم میخوام دیگه تصمیم جدی بگیرم فردا باهاش صحبت میکنم بهش میگم بریم مشاوره اگه اومد ک هیچی اگه نیومد بهش میگم من طلاق میخوام

2738
هه عشق این اصلا نمیدونه عشق چیه خیلی بی احساس و سنگ دله

تو خوشگلی 

جوونی 

مهربونی 

تو لایق بهترینایی 

باید با مردی باشی که

عاشقت باشه 

بی بهانه بیاد دیدنت 

برات کادو بخره 

سوپرایزت کنه

باهم دیگه بچه شید شیطونی کنید

فردا باهاش صحبت میکنم بهش میگم بریم مشاوره اگه نمیاد ک من جدامیشم ازش 

اون نیاد

شما خودت برو اول 

چندین جلسه تنها باید بری

یک جای دولتی رو پیدا کن هزینه کمتر داشته باشه 

یک مشاور پیدا کن که هیئت علمی بهترین دانشگاه دولتی شهر خودتون باشه

برو اول جهت گیری خودت رو پیدا کنی

عقد هستید یا نامزد ؟

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!