2737
2734
عنوان

بچه ها بیایین دور همی + غیبت + کی دلتون و شکسته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31720 بازدید | 1013 پست
آفرین👌👌👌👌👌👌 دنیا پر اتفاقات خوب و بده . خیلی اتفاقات بد ممکنه برای کسی که مثلا یه بار دلمونو ...

اره افرین

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادم باشه اسمتو هیچ وقت هیچ وقت اجتباهی بهت تیگه نندازم ی وقت 

عزیزم 😍 تومهربونی 😘

با آرزوی بهترینها واست مهربونم 😍

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
2731
فقط اینو بگم دعام زود میگیره اگه هم دلم بشکنه مثلا یکی بهم اره نامزدیش بهم خورد به ولای علی سر یه سا ...

میشه برای من دعا کنی پول جور شه همین امسال با عشقم باخوشی ازدواج کنم؟؟😢

تنها چیزی که میدانم این است:تن من مملو از زخم است و هنوز روی پاهای خودم ایستاده ام!!🤟

عزیزم انشالله مشکلت حل بشه و عاقبت بخیر بشی 

با آرزوی بهترینها واست مهربونم 💐😍

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
عزیزم انشالله مشکلت حل بشه و عاقبت بخیر بشی  با آرزوی بهترینها واست مهربونم 💐😍

مرسی عزیزدلم 😍

تنها چیزی که میدانم این است:تن من مملو از زخم است و هنوز روی پاهای خودم ایستاده ام!!🤟
2740
اره منم جدی نمی‌گیریم ولی دلم واقعا میشکنه و ناراحت میشم به من داداشم بیشتر میگه

اره دیگ از هم یاد میگیرن من مامانم اول بهم میگف الان بابام میگه داداشمم میگه! ولی خب من دیگ واسم مهم نیس ب خودم میگم خودم میدونم اینطوری نیستم بذار هر کی هرچی میخواد بگه من نمیتونم بقیه رو تغییر بدم ولی میتونم خودمو نبسبت ب حرفها مقاوت کنم ک ضربه نخورم

چه زن بد دلی چه حرفی بدی زده خب وقتی قرعه شرکت میکنی باید سر حرفت باشی  با ارزوی بهترینا واسا ...

ممنون همچنین برا شما

برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان صلوات اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

توکل بخدا عزیزم چله زیارت عاشورا بردار منم مثه تو یه بنده هستم دلتو صاف کن نماز اول وقت هم فراموش نشه ببین بدون دعای چجوری کارات راست و ریس میشه

ببخشید که باعث ناراحتیت شدم عزیزم،۶ساله اقدامم دوتا ای یو ای منفی،درتا میکرو منفی داشتم انتقال سومم ...

نه عزیز این حرف رو نزن شما چرا ناراحتم کنی . من خودم نه از ترحم بلکه از بابت اینکه یه مادرم و میدونم چه حس شیرینیه بچه داشتن از اون رو ناراحت شدم . باور کن از پریروز همه ش دعات میکنم. نا امید نباش . تنبلی تخمدان اصلا مشکل جدی نیست. منم داشتم 2 سال . این کارار انجام دادم رفع شد . بدون اینکه دکتر برم حتی . فقط تحریک تخمدان میخوردم. فک کنم لتروزول . اونم 2 ماه فقط خوردم ماه اول هم تخمکم خوب بود ماه دومم. که ماه دوم باردار شدم .

عزیزم یه چیزی بهت بگم که خاله من 18 سال بخاطر این تنبلی تخمدان بچه دار نشد و همه دکترای تهران گفته بودن که تو بچه دار نمیشی. اون حتی کاشت تخمک هم کرد 3 بار . وضع مالیشم خیلی خوب بود . اما بهترین دکترای تهران گفتن تو بچه دار نمیشی. اما این ناامید نشد. یه دکتر تو هشتپر تالش بهش معرفی کردن که الانم کار میکنه . کلینیک داره . دکتر طاهری . آقاست.  رفت پیشش اون ولی بهش گفته بود تو بچه دار میشی. باور کن 3 ماه بعد مراجعه به اون دکتر باردار شد. الان 2 تا بچه داره .

اگه میتونی و برات مقدوره حتما برو .خیلیا رفتن پیشش و نتیجه شو دیدن . اما تا بخوای بری اینکارارو هم انجام بده انشالله که نتیجه میگیری. اول اینکه ماست و دوغ و شیر و سردیجات رو میذاری کنار . به کل نمیخوری. ماکارونی ، مرغ ، برنج و سرخ کردنی رو خیلی خیلی کم میکنی و وزنت اگه بالاست زود رژیم بگیر . از روز پریودت تا روز تخمک گذاریت هر روز یه دونه تخم مرغ محلی حتما باشه،  میخوری - دو قاشق کنجد رو میریزی تو عسل میخوری - چایی تو با خرما میخوری - و از روز پنجم قاعدگیت تا تخمکگذاریت هر روز 1 ساعت سریع راه میری. برو پارک خلوت و هر روز یک ساعت سریع سریع پیاده روی کن . بخدا اینکارارو بکنی نتیجه میگیری. من دلم روشنه . تنبلی تخمدان رو فقط ورزش و فعالیت و کم خوردن نشاسته رفع میکنه . تو رحمت سرده و پر از چربی . اگه گرمی جات بخوری و فعالیت داشته باشی بهت قول 100 درصد میدم نتیجه شو میبینی. یه هفته از روز پنجم قاعدگیت دارچین و فلفل و عسل رو قاطی کن بزن رو شکمت قسمت زیر ناف جایی که رحم و تخمدان قرار داره نایون بکش با دستمال ببند. برو سریع پیاده روی کن . من دهاتی نیستم تو شهر زندگی میکنم اما به روش سنتی خیلی ایمان دارم. دارو و دکتر بعضی وقتا اثر نداره . شما اینکاراو حتما انجام بده ببین نتیجه شو . راستی یه سر پیش اون دکتر برو حتما. و اینکه کیست نداری ؟

خدایا اونی رو که بی ارزشم کرد رو نمیبخشمش